Tomu sa hovorí premena! Neuveríte, ktorá herečka ju podstúpila

Kúzelná opatrovateľka
Zdroj: TV Markíza

Tak čo, uhádnete?

Strapaté vlasy, obrovské znamienko a jeden veľký zub! Tak v tomto „šate“ by ste krásnu Barboru Švidraňovú asi ťažko spoznali, alebo áno? Ani tá si nemohla nechať ujsť naše vianočné fotenie a musíme povedať, že sa ho zhostila priam fantasticky.

Sympatická herečka sa ocitla v koži famóznej Emmy Thompson a keďže patrí k jej obľúbeným herečkám, užila si fotenie dvojnásobne. A to aj napriek nelichotivým "skrášľovacím" procedúram.

Emma Thompson je úžasná herečka a páči sa mi vo všetkých filmoch. V Kúzelnej opatrovateľke ma vždy dojal jej odchod, pretože sa veci podarili, znovu sa všetci ľúbili a ctili navzájom, preto tam už pre ňu nebolo miesto a musela ísť ďalej. Pri tejto scéne som vždy plakala,“ povedala Barbora.

A bez ktorých filmov by pre sympatickú herečku neboli Vianoce Vianocami? „Vianoce si určite neviem predstaviť bez filmu Sám doma, pri tom sa vždy nasmejem. Inak milujem Harryho Pottera a Narniu. Som na fantazijné rozprávky, aj keď na to nevyzerám," prezradila.

A takto sa z krásnej Barbory Švidraňovej stala...Ehm..Kúzelná opatrovateľka.


A vy sa aj tieto Vianoce môžete tešiť na túto krásnu filmovú rozprávku, ktorá vás dostane do pravej vianočnej pohody. A i keď sa Kúzelná opatrovateľka riadi železným pravidlom: Keď ju potrebujete, ale nechcete, musí ostať. Keď ju chcete, ale už nepotrebujete... Musí odísť, s nami si môžete byť istí, že keď ju budete chcieť, tak ostane. Presvedčte sa o tom už dnes, o 16:55, na Markíze!

 

Pozrite si aj: Foto vnútri: Paľo Habera ako dieťa s rodičmi pri vianočnom stromčeku

Ale aj: Semifinalistka SuperStar Réka Ballová prespievala Ta Ne od Kristíny

Toto musíte vidieť! Daniel Žulčák sa ocitol v koži legendárneho Pacha!


 

BRATISLAVA/ kačena

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kultúra

Dôležité udalosti