Novoročné predsavzatia a herci. Tipnite si, kto sa rozhodol vo veľkom cvičiť

Herci z Kredenca
Herci z Kredenca Zdroj: TV Markíza

Pýtali sme sa hercov Kredenca a seriálu Hornej Dolnej.

Mali veľké plány, ale nič z toho nesplnili. Aj vy ste sa na nový rok rozhodli, schudnúť, zdravo sa stravovať, či prestať fajčiť, ale nič z toho už nie je pravda? Nie ste jediní. Ani naši seriáloví herci nie sú výnimka.

Nedodržané novoročné sľuby dobre pozná aj športový moderátor z relácie Kredenc. Sklamaniu sa teda vyhýba jednoduchým pravidlom. „Načo sa stresovať, veď aj počas roka sa dá rozhodnúť, že s niečím prestanem, s niečím seknem, alebo niečo začnem," povedal Roman Pomajbo.

Ani Dano Heriban, alias miestny frajer z Hornej Dolnej si novoročné predsavzatia nedáva, plní si ich kedykoľvek počas roka. Odporúča to aj vám. „Možno, aby vyskúšali tento môj mód, že nie celoročne sa rozbíjať a od nového roka prestanem piť, ale skúšať to proste nanovo zakaždým," uviedol herec.

Iný prípad je herec Sväťo Malachovský. V novom roku sa rozhodol začať cvičiť. Má už osobného trénera. „Mám plán a mám aj človeka, ktorý mi s tým pomáha, takže to bol u mňa veľký krok, veľký posun. Že sa mi toto podarilo naplniť."

Hercom dáva za pravdu aj psychológ, podľa ktorého to s predsavzatiami netreba preháňať a treba si dať také, ktoré dokážeme splniť.BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Kredenc

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.