Šoubiz

Raper mal spávať s touto blondínkou. Má len 14 rokov!

molly.jpg
Zdroj: Instagram

Dievča vystúpilo z anonymity a na tlačovke po boku advokátky podala oficiálne vyhlásenie.

Americký raper Tyga má len 26 rokov, ale už toho stihol vo svojom milostnom živote veľa. Nielenže mal mnoho mileniek, ale s tanečnicou a striptérkou Blac Chyna má syna. Tú opustil kvôli reality hviezde Kylie Jenner. V tom čase mala 16 rokov. Dnes sú už dva roky spolu.

Na raperovu adresu sa ale v posledných týždňoch zniesla vlna kritiky. Údajne mal Kylie podvádzať len so 14-ročným dievčaťom, o ktorom médiá nič nevedeli. Pred časom však vystúpila z anonymity a na tlačovke po boku celebritnej advokátky Glorii Allred podala oficiálne vyhlásenie.

Zdroj: Profimedia.sk

Priznala len, že sa volá Molly a tvrdí, že sa s raperom nikdy nestretla a nikomu nedala žiadne povolenie na zverejnenie sms správ, ktoré si mala dvojica posielať. Taktiež sa na tlačovej konferencii rozplakala.

Zdroj: Profimedia.sk

Právnička Gloria Allred povedala, že Molly potrebovala prehovoriť, keďže na základe jej zverejnenej fotografie jej začali na sociálnej sieti vypisovať a urážať ju tisícky ľudí. "Neprávom bola vykreslená ako dievčina, ktorá sa chcela votrieť do Tygovej priazne. Nevylučujeme právne kroky," povedala advokátka pre TMZ.com.

Zdroj: Instagram

Molly tvrdí, že nemá nič spoločné s odoslaním správ medzi ňou a Tygom magazínu OK. "Aj keď moju fotografiu rozmazali a nepoužili moje meno, aj tak ma veľa ľudí spoznalo. Dostalo sa mi tak negatívnej pozornosti. Hovorím to dnes preto, aby sa to nestalo iným mladým dievčatám," povedala tínedžerka na tlačovke.

Na jej obranu vystúpila aj mama. "Molly urobila najlepšiu vec, akú mohla. Postavila sa za seba. Som na ňu hrdá a milujem ju," povedala.

K celému incidentu sa vyjadril aj raperov manažér Anthony Martini. Podľa neho šlo len o Mollyn hudobný talent. Všimli si ju online a raper s ňou komunikoval len preto, lebo s ňou chcel spolupracovať a v mene Last Kings Records uzavrieť zmluvu. Videl v nej vraj novú hviezdu. Molly mala v komunikácii spomenúť, že má 17 rokov. Informuje TMZ.com.USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.