Šoubiz

Hviezda 50 Shades of Grey v magazíne. Prsia ledva ukryla pod čipkou

dakota.jpg
Zdroj: Vogue.co.uk

V rozhovore pre magazín herečka vrhá svetlo na život v Hollywoode a tiež objasnila, prečo neľutuje, že prijala úlohu Anastasie Steel.

Americká herečka Dakota Johnson najnovšie zdobí februárovú titulku britského Vogue. Krásne snímky pochádzajú z dielne fotografia Alasdaira McLellana. Herečka má na sebe oblečenie značky Céline.

V rozhovore pre magazín herečka vrhá svetlo na život v Hollywoode, aké je to vyrastať v rodine svetoznámych hercov a tiež objasnila, prečo neľutuje, že prijala úlohu Anastasie Steel v erotickom bestselleri 50 odtieňov sivej (50 Shades of Grey).

Zdroj: Vogue.co.uk

"Som na to hrdá. Nepotrebujem sa od toho dištancovať. Čím viac pracujem, tým viac verejnosť vidí, že dokážem zahrať rôzne úlohy. A či som si touto úlohou otvorila dvere? Áno. Stále viac ľudí pozná moje meno," otvorene priznáva Dakota.

Herečka sa tiež rozhorčila nad tým, ako neúprosne sa vníma pribúdajúci vek u herečiek. "Prečo moja mama nie je v žiadnom filme? Je to mimoriadna herečka! Prečo nie je moja babička vo filmoch? Toto odvetvie je kur... brutálne. Bez ohľadu na to, ako si veríte, niekedy je ťažké prežívať to, že vás už nikto nechce. Je to absurdné a bezohľadné. Niekedy sa aj cítim zle a myslím si, že už nikdy nebude robiť túto prácu," rozhovorila sa herečka aj o svojej mame Melanie Griffith.

Už to nepotrvá dlho a Dakota sa opäť stretne na pľaci s Jamiemom Dornanom. Začnú nakrúcať druhé pokračovanie 50 odtieňov sivej - 50 Shades of Darker. Nakrúcať sa bude vo Vancouveri. Kým prvé pokračovanie mala na starosti režisérka Sam Taylor-Johnson, dvojku bude režírovať James Foley.

Zdroj: Profimedia.sk

Hlavný predstaviteľ Christiana Greya je momentálne v rodnom Belfaste, kde už sa začalo nakrúcanie tretej série krimi seriálu The Fall. Jamie v ňom hrá sériového vraha. Vo voľnom čase sa zase venuje rodine. S manželkou Amelie čakajú druhé bábätko.


Is the game over? Or has it just begun…? The third series of #TheFall is coming…

Zveřejnil(a) The Fall - TV dne 2. prosinec 2015

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.