Kto som? Z rozkošného batoľaťa je dnes veľká hviezda!

Özge Özpirinçci s mamou a bratom Emrem (foto: Instagram Özge Özpirinçci)
Özge Özpirinçci s mamou a bratom Emrem (foto: Instagram Özge Özpirinçci) Zdroj: Instagram Özge Özpirinçci

Malý tip: Hoci táto fotografia vznikla pred takmer troma desaťročiami, kráska na nej sa skoro vôbec nezmenila.

Je len o čosi väčšia, dospelejšia, má viditeľne dlhšie vlasy a... Kompletný chrup. OK, dosť bolo žartovania. Dámu, ktorú hľadáme, ste iste spoznali bez väčších problémov, keďže jej krásnu tvár vídate už nejaký ten piatok v televíznych upútavkách i na našich webových banneroch. Ak by ste ale predsa len potrebovali našepkať.

Na fotke z úvodu, ktorou potešila svojich fanúšikov na známej sociálnej sieti tento týždeň, má turecká kráska, o ktorej je reč, ani nie na dva roky. Pózuje na nej v náručí svojej mamy spolu so starším bratom Emrem, s ktorým ju okrem rovnakej DNA spája i láska k filmovaniu. Na rozdiel od sestry si však on zvolil prácu za kamerou a stal sa scenáristom a režisérom.

Čo sa týka jej súkromia, už dva roky je šťastná s o šesť rokov starším, hriešne príťažlivým hereckým kolegom Burakom Yamantürkom, s ktorým sa zoznámila pri nakrúcaní seriálu dramatického seriálu Tatar Ramazan.

Zdroj: Instagram Özge Özpirinçci

Správne, dnešnou hľadanou kráskou je herečka Özge Özpirinçci, hviezda nového romanticko-komediálneho seriálu Láska na druhý pokus, ktorý na Doma po prvý raz uvidíte už v pondelok o 21.40!

Prečítajte si aj
* Oriana z Mora lásky na všetkých titulkách?
* Čo spája hrdinku nového tureckého seriálu Láska na druhý pokus s Ferihou?
* Páni, tento darček... By sa rozhodne nevošiel pod žiadny stromček!

BRATISLAVA/trinity

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti