Ples v opere otvoril sezónu. Hostí preniesli do atmosféry snívania

Untitled-2.jpg

Ples otvoril spevák Paul Young, ďalej účinkovali Katka Knechtová, Jana Kirschner a množstvo známych českých aj slovenských hudobníkov.

Nechýbali dôležité osobnosti ani elegancia. Šestnásty ročník dobročinného spoločenského podujatia Ples v opere včera otvoril plesovú sezónu na Slovensku. Poďte sa s nami pozrieť do historickej budovy Slovenského národného divadla, ktorá sa včera zmenila na plesovú sálu.


Organizátori večera sa rozhodli hostí preniesť do atmosféry snívania. V tomto duchu sa niesol celý večer. Ples otvoril spevák Paul Young, ďalej účinkovali Katka Knechtová, Jana Kirschner a množstvo známych českých aj slovenských hudobníkov.

Nezabúdajme však na hlavné posolstvo Plesu v opere. A to je pomoc tým, ktorí to najviac potrebujú. Tento šestnásty ročník mal za cieľ vybudovať a prevádzkovať Centrum včasnej intervencie v Banskej Bystrici. Každý rok sa organizátori snažia priniesť tému, ktorá v našej spoločnosti rozprúdi diskusiu.

K filozofii plesu sa už druhý rok pridala aj Nadácia Televízie Markíza, ktorá spolu s nadáciou SOCIA prispeje k vybudovaniu centra. Pozvanie prijali aj známe osobnosti spoločenského a kultúrneho života. K noblese patrí aj bontón, preto na Plese v opere nikdy nesmie chýbať Čestný plesový výbor, ktorý dohliada na vysokú spoločenskú úroveň.

Šestnástky ročník Plesu v opere tak ostal verný svojej povesti charitatívneho a noblesného podujatia aj tento rok.

BRATISLAVA/TV MARKÍZA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Ples v opere

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.