Šoubiz

Speváčka Celine Dion prišla o manžela. Chcel jej zomrieť v náručí

Obit-Rene
Zdroj: TASR

Správu zverejnil speváčkin manažment na sociálnej sieti.

Manžel speváčky Celine Dion prehral boj s rakovinou. Sedemdesiattriročný  René Angelil skonal v ranných hodinách v rezidencii v Las Vegas. Správu zverejnil speváčkin manažment na sociálnej sieti.

"S hlbokým zármutkom vám oznamujeme, že René Angélil zomrel dnes ráno v dome v Las Vegas po dlhom a odvážnom boji s rakovinou. Rodina žiada o súkromie v ich smútení. Ďalšie informácie poskytneme v priebehu nasledujúcich dní."

Angelilovi rakovinu hrdla prvýkrát diagnostikovali v roku 1999 a odvtedy sa mu niekoľkokrát vrátila. V marci minulého roka Celine oznámila, že jej manžel nie je ďalej schopný sa sám najesť a výživu prijíma cez hadičku.


"Nedokáže používať ústa. Nevie sa najesť, tak ho kŕmim. Dostal tiež hadičku. Robím to trikrát denne a sama. Kŕmim manžela a potom svoje deti," povedala v tom čase.

V auguste speváčka prezradila, že sa jej manžel pripravuje na smrť. Jeho posledným želaním bolo, aby bola Celine pri ňom.

"Spýtala som sa ho, či sa bojí a že to chápem. Nech so mnou hovorí. A on mi odpovedal, že mi chce umrieť v náručí. Povedala som, v poriadku, budem pri tebe. Umrieš mi v náručí."

René bol speváčkiným manažérom. Vzali sa v roku 1994 a majú spolu tri deti. Najstaršieho syna René-Charlesa (14) a päťročné dvojčatá Nelsona a Eddyho.
LAS VEGAS/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti