Mladý Beckham zverejnil kontroverznú snímku. Schytal kritiku

m.png
Zdroj: Instagram

Kým inokedy ho obdivovatelia chvália, teraz to bolo inak.

Brooklyn Beckham má na Instagrame doslova légiu svojich fanúšikov. Ich počet vzrástol na 5, 8 milióna. Snímkou, ktorú zverejnil na svojom profile vo štvrtok, ale vyvolal rozruch. Kým inokedy ho obdivovatelia chvália, teraz ho zaplavili aj slová kritiky. Najstarší zo synov Davida a Victorie Beckhamovcov kontroverznú snímku medzičasom už vymazal. Denník DailyMail ju ale stihol zverejniť.

Autorom fotky je americký fotograf Mary Ellen. Ten zachytil dospievajúceho chlapca, ktorý sa oháňa pištoľou. Snímka bola zhotovená v rámci eseje Ulica stratených pre LIFE Magazine. Fotograf zachytával život detí, ktorých vychováva ulica. Maloletí sa na jeho snímkach stravovali z kontajnera a v ruke držali zbraň či injekčnú striekačku.

Zdroj: DailyMail

Nahnevaní fanúšikova preto 16-ročnému Brooklynovi odkázali, že je to nezodpovedné a jeho rodičia z tohto nebudú nadšení. „Videli ste to Victoria? David, myslím si, že by ste si mali so synom pohovoriť. Túto fotku by si mál odstrániť," takto podľa DailyMail znelo niekoľko komentárov.

V deň, kedy ju zverejnil, dostal jeho otec cenu za humanitárnu pomoc pre deti.  Brooklyn je nadaný mladý fotograf. Jeho tvorbu pravidelne zverejňuje práve na sociálnych sieťach.

LONDÝN/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Brooklyn Beckham

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.