Šoubiz

Miley Cyrus je opäť zasnúbená. To je nádherný prsteň!

miley.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Dvojica sa dala opäť dokopy len pred pár dňami.

Speváčka Miley Cyrus sa zoznámila s hercom Liamom Hemsworthom počas nakrúcania filmu The Last Song. Dvojica tvorila pár takmer päť rokov. Liam dokonca požiadal bývalú detskú hviezdu o ruku. Krátko na to sa ale rozišli. Mohlo za to najmä speváčkine divoké správanie.

Po rozchode bola Miley dlhší čas sama, neskôr skončila v náručí Patricka Schwarzeneggera. Po ňom nastúpila na scénu krásna modelka z Victoria´s Secret. A zrazu prišlo obrovské prekvapenie. Bola to práve fanúšička, ktorej sa podarilo nafotiť Liama a Miley počas silvestrovských osláv v Austrálii, kde nechýbala ani hercova celá rodina vrátane staršieho a slávnejšieho brata Chrisa s manželkou Elsou Pataky.

Je to len pár dní, ale už sa objavila v médiách informácia o ich opätovnom zasnúbení. Dvojica si zrejme povedala, že na čo to skúšať od samého začiatku, bude pokračovať tam, kde aj prestala.

Zdroj: Profimedia.sk

"Je do nej úplný blázon. Bez nej to už vraj nebol on a nikdy ju neprestal milovať. Už vraj nikdy neurobí tú istú chybu a nikdy sa jej nevzdá," povedal blízky zdroj HollywoodLife.com.

Dôkazom zásnub je aj prsteň na ľavom prstenníku, s ktorým sa speváčka odfotila nielen na sociálnej sieti, ale už ju s ním zachytili aj bulvárni fotografi.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.