Šoubiz

FOTO pred a po: Má len 21 a už má za sebou dva pôrody a plastiku zadku

kailyn2.jpg
Zdroj: Instagram

Kailyn si nechala odsať tuk a vložiť do zadku silikónové implantáty.

Kailyn Lowry sa v Amerike preslávila ako matka tínedžerka. Jej osud aj s ďalšími štyrmi dievčatami sledovali milióny divákov. Mnohé z jej "kolegýň" sa snažia udržať si umelo vytvorenú slávu rôznymi škandálmi či odhaľovaním. Kailyn nikdy nepôsobila tak, že by sa vybrala touto cestou. Veď sa z nej stala nakoniec autorka kníh pre deti.

Lenže po dvoch deťoch nebola spokojná so svojou postavou. Hoci má len 21 rokov, rozhodla sa, že sa nechá vylepšiť známym hollywoodskych plastických chirurgom, ktorý sa prezýva Doktor Miami a svoju prácu bez problémov ukazuje na sociálnych sieťach.

Zdroj: Snapchat

Kailyn si nechala odsať tuk a vložiť do zadku silikónové implantáty. Na tom by nič nebolo, keby ostali fotografie pred a po uchované len v jej súkromnom albume.

V 16-tich rokoch účinkovala v reality šou o neplnoletých budúcich mamičkách 16 and Pregnant. S otcom synčeka Isaaca sa rozišla.

Zdroj: Snapchat

Jej život s dieťaťom sledovali diváci na televíznej obrazovke v roku 2010 v pokračovaní šou 16 and Pregnant 2 a Teen Mom 2. V tom čase sa zamilovala do Javiho Marroquina. Dvojica sa vzala a majú spolu syna Lincolna.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.