Šoubiz

Modelka sa prezliekala do plaviek. Fotograf jej vôbec neprekážal, ukázala všetko!

profimedia-0271675457.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Modelka vystúpila z auta a len tak na verejnosti sa prezliekla do plaviek.

Brazílska modelka Liziane Gutierrez na seba mimoriadne rada upozorňuje. V januári tohto roka prezradila bulvárnym médiám, že po tom, ako si v klube odfotila speváka Chrisa Browna, ju mal hudobník udrieť do pravého oka. Hneď po incidente mala ísť na políciu, na lekárske ošetrenie ale nešla. Polícia incident vyšetruje, spevákov zástupca ale tvrdí, že modelka klame.

Zdroj: Profimedia.sk

V októbri minulého roka sa Liziane nechala počuť, že s ňou flirtoval Rod Stewart, ktorý jej dal lístky na koncert, ale nikdy jej nezavolal. V auguste 2015 mala zase skončiť na divokej párty speváka Jasona Derula. Kto vie, či sú jej príbehy pravdivé, alebo ide o klasickú klamárku. Tých nájdete v americkom šoubiznise tony.

Zdroj: Profimedia.sk

A keď nezaberajú príbehy, príde na rad nahota. Nie tá na oficiálnych fotkách v magazíne. Liziane sa stačí vyzliecť len tak na ulici. Neďaleko pláže v Miami ju zachytil bulvárny fotograf. Modelka vystúpila z auta a len tak na verejnosti sa prezliekla do plaviek.

Zdroj: Profimedia.sk

Po tom, ako sa slnila na pláži a vykúpala v mori, urobila to isté. Odhodila plavky a s vystrčeným nahým zadkom aj predkom akože nenápadne zapózovala fotografovi.

Zdroj: Profimedia.sk

MIAMI/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.