Šoubiz

Lívia priznala „vylepšenie“, Struňo s Lacim jej naložili!

Lívia Koristová
Zdroj: Facebook Lívia Koristová

Farmárka zo Žiliny bude hostiteľkou večera. Čo uvarí?

Tajomná ryšavka, ktorá sa po skončení Farmy ďalej venuje štúdiu práva, bude dnes o 18.00 h na obrazovkách TV Markíza hostiť bývalých súperov. A šokuje divákov hneď v úvode kuchárskej relácie... Vraj pre istotu, keby sa jej menu nepodarilo, bude farmárom podávať balenú tresku v majonéze. Toto sa Laure páčiť nebude, Záhoráčka predsa ryby neznáša!

Lívia, ktorá sa v minulosti venovala aj modelingu, priznáva, že časy, keď stála pred objektívom, sú už len príjemnou spomienkou... Postavu už na to nemá, potvrdila sama pred kamerami. Ružovo to s jej kariérou nevidia ani chlapci. Laci si myslí, že Lívia za posledné obdobie pribrala, Struňovi sa naopak zdá akási úzka. (To máte tak, keď prehovoria modelingoví experti!)

Kuchárka sa okrem iného priznala aj k jednému vylepšeniu. Máloktorý jej obdivovateľ vedel, že dlhá ohnivá hriva je sčasti umelá. Lívia si po tom, čo sa jej vlasy poškodili, nechala účes umelo predĺžiť. Sledujte video, dozviete sa viac. Ponúkame ochutnávku stredajšej relácie Bez servítky v predstihu.


Bez servítky každý pracovný deň po relácii Reflex na TV Markíza!

Najnepodarenejšie coververzie známych hitov. Ak nie si moja v maďarčine ste už asi počuli. Sledujte aj ďalšie!

Odvaha jej nechýba. Katka, s ktorou svojho času flirtoval aj víťaz Farmy, sa odhalila. Na internete zverejnila dráždivé fotografie!

Minulý týždeň si v kuchyni zmerali sily Nikoleta s Nikolou. Jedna umelá, druhá prirodzená. Ktorá sa vám pozdáva viac?

BRATISLAVA/ Kamil

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.