Šoubiz

Celine Dion sa lúčila s manželom. K jeho rakve mohli prísť aj fanúšikovia

celine.jpg
Zdroj: ET Canada

Pohreb sa uskutoční dnes (22.1.) v tom istom chráme.

Po dlhoročnom boji s rakovinou hrdla opustil tento svet René Angélil. Sedemdesiatriročný manažér a manžel Celine Dion. Manželia boli spolu takmer 30 rokov a majú spolu troch synov.

Aby speváčka mohla v pokoji žialiť, René naplánoval každý detail svojho pohrebu ešte počas života. Posledná rozlúčka s hudobným manažérom sa uskutočnila vo štvrtok v Bazilike Notre-Dame v Old Montreal. S Reném sa mohol prísť rozlúčiť ktokoľvek. Zástupy fanúšikov čakali až v niekoľkých uličkách. Informuje Global News.

Pohreb sa uskutoční dnes (22.1.) v tom istom chráme. Počas štvrtkovej rozlúčky nechýbali po speváčkinom boku jej matka Thérese (88), Reného brat André s jeho synmi Patrickom a Jeanom-Pierrom, Reného dcéra Anne-Marie Angelil a najstarší syn René-Charles.

Celin sa sklonila k manželovej rakve, pohladila ho po tvári, ale zdržala sa pri ňom krátko a s plačom odišla. Následne sa pol hodinu venovala fanúšikom, ktorí jej prišli vyjadriť sústrasť. Každému z nich poďakovala za podporu. Povedala, že jej silu dáva Boh a jej fanúšikovia.

"TVári sa statočne, ale vo vnútri je hrozne zlomená a zraniteľná," povedala magazínu People blízky zdroj.

KANADA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.