Šoubiz

Upozornil na ňu Justin Bieber. Teraz môže zarobiť milióny

cindy.jpg
Zdroj: Instagram

Na stole má množstvo ponúk z modelingových agentúr.

V decembri minulého roka sa zahraničné bulvárne médiá zaujímali o 17-ročnú Cindy Kimberly z Denie neďaleko Benidormu v Španielsku. Bolo to kvôli kanadskému spevákovi Justinovi Bieberovi, ktorý si jej fotku zdieľal na Instagrame a pýtal sa fanúšikovi, či nevedia, kto to je. Rozbehlo sa veľké pátranie a trvalo len niekoľko hodín, kým objavili Cindy.

Teraz krásna stredoškoláčka, ktorá si zarábala ako opatrovateľka detí, porozprávala, ako sa jej vďaka Bieberovi zmenil život. Cindy oslovili z modelingových agentúr a už budúci mesiac sa prejde po móle ako modelka v rámci Fashion Weeku v Španielsku.

"Keď som uvidela, že sa na mňa pýta Justin, rozplakala som sa. Som jeho jeho fanúšičkou viac ako šesť rokov," povedala pre Daily Mail Cindy, ktorá akoby z oka vypadla modelke Irine Shayk.

"Je to ako v rozprávke. Moja kamarátka mi často hovorila, že raz budú o mne všetci hovoriť a ja som jej neverila. Môj život sa zmenil k lepšiemu. Spočiatku som nevedela, ako sa s tým vysporiadať, teraz to už viem," zdôverila sa tínedžerka.

Dodala ale, že hoci skúsi aj modeling, viac sa bude sústrediť na školu.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.