Šoubiz

Emma Drobná nám prezradila, ako sa jej zmenil život po Superstar

emma.jpg

Na kasting prišla skúsiť šťastie a ani netušila, že sa dostane tak ďaleko.

Spevácka súťaž jej úplne zmenila život. Šiesteho decembra 2015 sme spoznali novú československú Superstar. Stala sa ňou Emma Drobná, speváčka s nezameniteľnou farbou hlasu.

Na kasting prišla skúsiť šťastie a ani netušila, že sa dostane tak ďaleko. Emma Drobná zaujala krásnou farbou hlasu a neobyčajným prejavom. Víťazstvo jej život obrátilo naruby.

"Zmenilo mi to život určite k lepšiemu. Začala som si viac veriť, čo sa týka spievania, nakoplo to moju spevácku kariéru," hovorí Emma.

Jej dni teraz pozostávajú z rozhovorov, fotení a koncertov. "Sú viac naplánované," vysvetlila.

Hudobný vzor mladej speváčky je Amy Winehouse a v tomto štýle si vie predstaviť aj pripravovaný album. Vyjsť by mal už tento rok.

"Páčia sa mi šansóny, ale chcela by som využiť zaujímavé nástroje, prípadne rockové balady. Lepšie sa mi spieva v angličtine," dodala Emma.

Dva roky žila v Londýne, chcela spoznávať svet, Superstar jej však zmenila plány. Dnes ju dokonca spoznávajú ľudia na ulici.

Emma má pred sebou zaujímavý rok, v ktorom ju čaká veľa koncertov, fotení a práca na albume. Už na ten prvý, ktorý vyšiel tesne po súťaži boli výborné ohlasy.

To, že spevácka súťaž otvára novú životnú etapu nám potvrdil aj víťaz z roku 2011 Lukáš Adamec. Má dve kapely, hviezdi v muzikáloch a robí, čo ho baví.

"Chcel by som Emme poradiť, nech ostane taká, aká bola predtým, želám jej, aby sa obklopila dobrými ľuďmi a hlavne nech maká," radí Lukáš Adamec.


BRATISLAVA/ TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.