Šoubiz

Návrhárka v odvážnych šatách. Výstrih jej držal len na bradavkách

zahia.jpg
Zdroj: Instagram

Mladučká Francúzka bola na večierku neprehliadnuteľná.

Zahia Dehar je vo Francúzsku známe meno, ktoré si každý okamžite spojí so škandálom. Aj kvôli nej sa známi futbalisti Sebastian Ariza Medina, Franck Ribéry a Karim Benzema postavili pred súd. Zahii totiž platili za sex a ona mala v tom čase len 17 rokov. Chlapci z toho nakoniec vyviazli bez toho, aby si posedeli v chládku a dokonca ich zbavili obvinení.

Zo Zahie sa zrazu stala hviezda. Kráska, ktorá pochádza z Alžírska, nielenže pózuje ako modelka a občas sa prejde po móle, na konte už má aj vlastnú kolekciu oblečenia a spodnej bielizne. Tento rok sa dokonca objaví aj vo filme Joséphine este enceinte.

Dvadsaťtriročnú Zahiu pred pár dňami pozvali na oslavu 51. narodenín Lisy Tschenguiz, ktorá sa konala v Londýne. Mladučká Francúzka bola na večierku neprehliadnuteľná. Ako to už u nej býva zvykom, obliekla si vyzývavé šaty.

Hoci jej siahali pod kolená, ich výstrih bol prihlboký. Zahia tak poukázala na svoje pekné plné poprsie. Vyzeralo to ale tak, akoby jej šaty vo vrchnej časti skutočne pridŕžali len bradavky.

LONDÝN/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.