Šoubiz

Celine Dion pochovala manžela, na bratov pohreb neprišla

profimedia-0272390880.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Zlomená speváčka by už nezvládla ďalšiu verejnú rozlúčku, urobila to v súkromí.

Celine Dion pochovala milovaného manžela, s ktorým tvorila pár 22 rokov, minulý týždeň v piatok. Vo štvrtok prestála niekoľko hodín pri jeho otvorenej rakve, modlila sa a prijímala kondolencie od fanúšikov. V piatok sa v chráme Notre-Dame uskutočnila zádušná omša a speváčka tak dala Renému Angélilovi posledné zbohom.

Viac tu - Pohreb manžela Celine Dion. Touto piesňou ho odprevadila na poslednej ceste

Kanadskú spevácku divu však rakovina pripravila o ďalšieho milovaného človeka. Dva dni po smrti manžela, umrel aj jej starší brat Daniel. Ten mal pohreb v pondelok, na ňom by ste však speváčku márne hľadali. Píše magazín Hello.

Ako informoval Entertainment Tonight, Celine bola natoľko zlomená, že by už nezvládla verejnú rozlúčku a masu ľudí. S bratom sa tak v tichosti a súkromí rozlúčila v sobotu v dome smútku Salon Charles Rajotte.

Zdroj: Profimedia.sk

Strata brata tak krátko po manželovej smrti speváčku úplne zničila. "Má to ťažké. Boli si blízki. So všetkými súrodencami si je veľmi blízka," povedal blízky zdroj pre Montreal Gazette. "Srdce má na kusy," povedal ďalší zdroj pre magazín People.

Zdroj: Profimedia.sk

Ďalším dôvodom, prečo Celine neprišla na bratov pohreb, boli jej deti. Po náročnej rozlúčke s otcom ich chcela ušetriť ďalšej smutnej udalosti. Dátum pohrebu sa tiež prelínal s dátumom 15. narodenín staršieho syna Reného-Charlesa. Chcela tak, aby boli deti v pozitívnom prostredí.

KANADA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.