Šoubiz

Hlavní hrdinovia High School Musical. Takto sa zmenili za 10 rokov

high3.jpg
Zdroj: Disney Channel

Pri tejto príležitosti sa v špeciáli stretli všetci predstavitelia, okrem Zaca Efrona.

Rovnako ako z hercov, ktorí účinkovali v troch filmoch High School Musical, aj z fanúšikov komediálneho muzikálu pre tínedžerov sú už dospelí ľudia. Znie to neuveriteľne, ale od nakrúcania prvej časti muzikálu prešlo už 10 rokov. Pri tejto príležitosti sa v špeciáli stretli všetci predstavitelia, okrem Zaca Efrona.

Pozrite si, ako sa zmenili hlavné hviezdy za 10 rokov.

Troy Bolton - Zac Efron

Zdroj: Profimedia.sk

Dnes 28-ročný americký herec bol hviezdou už pred nakrúcaním High School Musical. Ale po tom, ako sa z filmu stal obrovský hit, sa aj so Zaca stal idol tínedžeriek. V tom čase však bol zadaný. Tvoril pár práve s kolegyňou Vanessou Hudgens. Dvojica randila niekoľko rokov.

Zo šestice hlavných hviezd muzikálu patrí medzi najúspešnejších hercov. Najčastejšie hráva v komédiách či romantických filmoch. Na konte má snímky ako 17 Again, Me and Orson Welles, Charlie St. Cloud, New Year´s Eve, Liberal Arts, The Lorax, The Lucky One, The Paperboy, At Any Price, Parkland, That Awkward Moment, Neighbors či We Are Your Friends. Najnovšie ho môžu fanúšikovia vidieť v snímke Dirty Grandpa po boku Roberta De Nira.

Gabriella Montez - Vanessa Hudgens

Zdroj: Profimedia.sk

Dvadsaťsedemročná americká herečka a speváčka nebola na hereckej scéne nováčikom, ale za obrovský úspech predsa len najviac vďačí muzikálu High School Musical. Úspešnou bola aj na hudobnej scéne. Hoci sa v istom období čelila škandálu s uniknutými porno fotkami, na filmové ponuky to až taký vplyv nemalo.

Na konte má filmy ako Bandslam, Journey 2: The Mysterious Island, Spring Breakers, Machete Kills. V súčasnosti však viac účinkuje na Brodwayi v muzikáli Gigi a taktiež si fanúšikovia budú môcť pozrieť v muzikáli Grease, ktorý bude v televízii vysielaný naživo.

Sharpay Evans - Ashley Tisdale

Zdroj: Profimedia.sk

Tridsaťročná herečka, speváčka a najnovšie aj producentka začínala už ako dieťa v reklamách, dostávala úlohy v divadle a televíznych šou. Účinkovala v niekoľkých seriáloch z dielne Disney Channel. Po úspechu s High School Musical si zahrala ešte v niekoľkých filmoch pre tínedžerov.

Vo filmoch sa už málokedy objaví, pamätné je však jej účinkovanie v seriáli Hellcats a ako producentka má na konte seriály Miss Advised a Young & Hungry.

V roku 2014 sa vydala za speváka skupiny Annie Automatic Christophera Frencha.

Ryan Evans - Lucas Grabeel

Zdroj: Profimedia.sk

Tridsaťjedenročná hviezda si do životopisu môže napísať pozície ako herec, spevák, skladateľ, tanečník, režisér a producent. Okrem High School Musical má na konte snímky Halloweentown series: Halloweentown High a Return to Halloweentown. V seriáli Smallville stvárnil Lexa Luthora v tínedžerskom veku a ako Toby Kennish si zahral v seriáli Switched at Birth.

Živí ho vlastná produkčná spoločnosť 14341 Productions.

Chad Danforth - Corbin Bleu

Zdroj: Profimedia.sk

Dvadsaťšesťročný herec síce pochádza z Ameriky, ale predkov má z Jamajky. Kým účinkoval v High School Musical, už si stihol zahrať vo Flight 29 Down, Jump In! či Cath That Kid. Objavil sa aj v seriáloch Hannah Montana, The Amanda Show a Good Wife.

Skúšal to aj na hudobnom poli. V roku 2007 vydal debutový album Another Side, po ňom nasledoval album Speed of Light.

Vášnivo pracuje pre niekoľko charitatívnych organizácií a častokrát servíruje počas Vianoc či Vďakyvzdania jedlo bezdomovcom.

Od roku 2011 randil s herečkou Sashou Clements, v októbri 2014 sa zasnúbili v Disney Worlde.

Taylor McKessie - Monique Coleman

Zdroj: Profimedia.sk

Najstaršia z hereckého obsadenia High School Musical si už predtým zahrala s Vanessou Hudgens v seriáli The Suite Life of Zack & Cody. Neskôr sa objavila v seriáloch ako Boston Public, Gilmore Girls, Malcolm in the Middle, Strong Medicine či Veronica Mars.

Tridsaťpäťročná herečka mala vlastnú online šou s názvom Gimme Mo. Je tiež známou filantropkou. V roku 2012 sa vydala za Waltera Jordana. Dvojica si povedala áno v Koh Samui v Thajsku.

Stretnutie po 10 rokoch:

https://www.youtube.com/watch?v=Ayq-WsPRsecUSA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.