Šoubiz

Modelka Tyra Banks je matkou. Dieťa jej vynosila iná žena

profimedia-0167487740.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Tyra mala problém otehotnieť a podstúpila aj umelé oplodnenie, no nevyšlo to.

Topmodelka Tyra Banks a jej priateľ Erik Asla sa tešia z prvého potomka. Štyridsaťdvaročná kráska potvrdila, že sa im narodil synček, ktorému dali meno York. "Najkrajší darček, na ktorom sme pracovali a modlili sa zaň je konečne tu. Po mne má pršteky a veľké oči, po otcovi ústa a bradu," napísala Tyra.

"Chceme sa poďakovať anjelovi, žene, ktorá nám vynosila nášho zázračného chlapčeka. Modlíme sa za každého, kto si musí prejsť touto náročnou cestou. York Banks Asla, vitaj na svete," dodala modelka.

Pre magazín People sa vyjadrila takto: "Sme takí nadšení z nášho chlapčeka, klbka radosti. Cesta k nemu nebola ľahká, ale na konci tunela bolo jasné svetlo. Keď sa pozriem do jeho krásnych očí, myslím na všetkých ľudí, ktorí majú problém s plodnosťou a modlíme sa za nich každý deň. Všetky moje sny a nádeje sa naplnili vo chvíli, keď mi môj malý poklad vložili do náručia."

Zdroj: Profimedia.sk

Modelky sa častokrát pýtali, prečo nemá deti. V relácii FABLife o tom otvorene prehovorila a rozplakala sa. Prezradila, že niekoľkokrát absolvovala umelé oplodnenie a neúspešne. "Vždy som si myslela, že budem mať veľkú rodinu a šokovalo ma, keď som si uvedomila, že to tak nebude. Mala som 23 rokov a so smiechom som hovorila, že o tri roky budem mať deti. Keď som mala 24, hovorila som to isté. Rozprávala som to každý rok a keď na to prišlo, tak to nebolo také jednoduché," povedala modelka.

https://www.youtube.com/watch?v=qoCO06M1Mzs


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti