Šoubiz

Dvojičky z Playboya sa šli zabávať. Len v silónkach!

profimedia-0272401017.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Jedna z nich mala ešte aj presvitajúci top, takže okrem zadku predviedla aj vylepšené poprsie v celej kráse.

Dvadsaťšesťročné dvojčatá Karissa a Kristina Shannonové, ktoré pochádzajú z Floridy, sa dostali do povedomia ešte v roku 2008. Ako svoje partnerky a zajačikov si ich vybral majiteľ Playboya Hugh Hefner. K nim si vybral ešte jednu krásku a ich spolunažívanie vo vile mohli diváci sledovať vďaka reality šou The Girl Next Door. V tom čase mala relácia najvyššiu sledovanosť v histórii.

Zdroj: Profimedia.sk

Z dievčat sa stali glamour modelky, takže nemali žiadny problém vyzliekať sa pred objektívom fotografa. A ako to už u playboy krások býva zvykom, obe sa nechali poriadne vylepšiť. Nechali si upraviť nielen prsia a zadok, ale aj nos či pery.

Pred pár týždňami absolvovali opravnú operáciu poprsia. Jedna z dvojčiat vtedy poriadne šokovala lekárov. Na kontrolu totiž prišla opitá a pri tom brala silné lieky proti bolesti. Celkovo sú dievčatá divoké a milujú párty.

Zdroj: Profimedia.sk

Pred pár dňami ich bulvárni fotografi nafotili, ako sa idú zabávať v Beverly Hills. Na tom by nebolo nič zaujímavé, keby neboli tak ľahko oblečené. Mali totiž oblečené len silónky a pod nimi tango nohavičky. Jedna z nich mala ešte aj presvitajúci top, takže okrem zadku predviedla aj vylepšené poprsie v celej kráse.


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.