Šoubiz

Mariah Carey si vyberá svadobné šaty. Luxusnú róbu jej navrhlo 17-ročné dievča

saty copy.jpg

Cena šiat sa vyšplhala na sumu 500-tisíc dolárov.

Speváčka Mariah Carey je síce zasnúbená len týždeň, ale svadbu začala plánovať hneď, ako začala tvoriť pár s austrálskym milionárom Jamesom Packerom. Dvojica by si mala povedať áno na austrálskom ostrove Hayman neďaleko Great Barrier Reef.

"Je to absolútne úchvatné miesto. Plánujú využiť súkromné lietadlo, aby na ostrov prepravili všetkých hostí. Bude to skvelá oslava," prezradil blízky zdroj.

Hoci sa bude speváčka vydávať druhýkrát, na svadobných šatách jej nesmierne záleží. Zvažuje tak ponuky od štyroch návrhárok.

Jednou z nich je aj 17-ročná študentka módy na Inštitúte dizajnu v Los Angeles Sabrina DeSage. "Napriek nízkemu veku je nesmierne talentovaná. Nie je isté, či si Maria vyberie jej návrh, ale je to obrovská príležitosť," prezradil jej kamarát.

Maria už roky obľubuje motýľov. A tie nechýbajú na šatách od Sabriny. Róba je posiata stovkami motýľov a keby si ich speváčka vybrala, boli by všetky zo 14-karátového zlata. Výsledná cena šiat by sa tak mala vyšplhať do výšky 500-tisíc dolárov.

Speváčka už bola v minulosti vydatá za herca Nicka Cannona, s ktorým má 4-ročné dvojčatá Moroccana a Monroe.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.