Šoubiz

Keby nebola herečka, z Vicy Kerekes by bola najsexy slovenská policajtka

vica.jpg

Prednedávnom prišla Vica na Slovensko predstaviť svoj najnovší film Muzikál aneb cesta ke štestí.

Vedeli ste, že pôvodne chcela byť sexi herečka Vica Kerekes policajtkou? Našťastie ju neprijali, veď to by nejedno mužské oko zaplakalo nevidieť túto herečku vo filmoch. Slovenka s maďarskými koreňmi má za sebou jedno nevydarené manželstvo a v súčasnosti žije zo svojím priateľom v Budapešti.

"Asi to mám v sebe zakódované. Ani som nechcela byť herečkou. Keď som to robila ako malá, tak som sa z toho radovala, ale nevedela som si predstaviť, že to bude moje povolanie. Keď hrám, cítim, že som vo svojej koži. Je to moja vášeň. Ale keď netočím, tak si viem predstaviť, že robím niečo iné. Veľakrát si hovorím, či to stojí za to. Mať nervy. Lebo sme ako vo výklade. Kritizujú nás, rozprávajú o nás," hovorí Vica.

"Po škole som sa rozhodla, že sa vyberiem do Budapešti. Keď som tam prišla, tak som bola zvedavá, čo budem cítiť vo vnútri. Či ma osloví Budapešť. Stalo sa a som tam 11 rokov," opisuje herečka.

"Vždy som robila divadlo, aj po škole dva roky. Nikdy som nevedela, čo to je filmové herectvo a potom som mala príležitosť, aby som si to vyskúšala a pri tom som aj ostala," dodáva Vica.

Prednedávnom prišla Vica na Slovensko predstaviť svoj najnovší film Muzikál aneb cesta ke štestí. Hrá v ňom učiteľku tanca. Našla sa v tejto úlohe?

"Ja si myslím, že áno. Ona je taká lyrický, ale veľmi seriózna a reálna, že stojí pevnenohami na zemi. Ak mám byť úprimná, toto mi sedí viac ako tie vamp ženy, ktoré občas hrávam," hovorí Vica.Zaujímalo nás, ako prijala skutočnosť, že hrá s najväčšími hviezdami českej a slovenskej hereckej scény. "Na začiatku to bolo veľmi vzrušujúce, ale teraz je to normálne. To je vždy tak, keď človek sníva o tom, že sa tam dostane a veľa vecí si idealizuje. Možno aj môj život idealizujú ľudia a pritom žijem jednoducho, prirodzene a skromne," myslí si herečka.

Vica je jedna z mála herečiek, ktoré nemajú problém sa pred kamerou aj vyzliecť. "Keď už si herečka, je jasné, že pracuješ aj so svojím telom. Tak to je už na rozhodnutí, či sa vzdám ideí, že urobím všetko pre herectvo. Bohužiaľ, dnešná doba veľmi využíva tieto veci," tvrdí Vica.

V súkromí je však najradšej neviditeľná. "Aj keď sme v spoločnosti, tak nerada hovorím, som taká intímnejšia. Práve využívam to herectvo na to, aby som ukázala aj iné ženy, ktoré mám v sebe," hovorí.

Prezradila nám čo ju baví, ak má voľný čas. "Veľa čítam, meditujem, veľmi mi zaujímajú duševné veci, chodím na túry do hory, to je pre mňa také očistenie sa," prezrádza Vica.

Čo robí pre to, aby tak skvelo vyzerala? "Keď som robila gymnastiku, tak mi veľmi narástli svaly. Prišla som na to, že nemôžem robiť fitnes. A teraz som päť mesiacov nič nerobila a som štíhlejšia," smeje sa herečka.

Po nevydarenom manželstve je Vica už nejaký čas spokojná aj v súkromí po boku Lukáša Musila. "Sme šťastní a žijeme spolu v Budapešti. Je výtvarník, chystá sa na vlastnú vernisáž v Prahe. Chcem mať dieťatko, ale kedy príde, to ešte neviem. Čakám na bociana, kedy sa objaví," smeje sa Vica.


BRATISLAVA/ Reflex

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.