Šoubiz

Odkaz Dary Rolins pre pohoršené ženy. O jej bradavkách!

dara.jpg
Zdroj: Facebook/ Dara Rolins

Odkaz napísala v rámci svojho blogu Život podľa Dary.

Speváčka Dara Rolins má rada jednoduchú eleganciu, ale taký štýl, aký má ona, nenájdete u žiadnej inej hviezdy. Je svojská, originálna a vždy krásna. Je však povestná aj tým, že si občas neoblečie podprsenku a mnohým sa tak pohľad naskytne na jej bradavky. Mnohých, najmä ženy, to ale rozčuľuje. A speváčka má pre nich odkaz, ktorý napísala na sociálnej sieti vo svojom pravidelnom blogu Život podľa Dary.

"Vychádzam z vašich reakcií - a nehovorím vlastne len o tých nedávnych- na moje fotky na instagrame. Presvitajú mi tam totiž … BRADAVKY! TRADÁÁÁ a BAF:))!!! Ja mám totiž pocit, že už len to SLOVO (o predstave ani nehovorím:)) niektorým ľuďom naháňa- pre mňa z dosť nepochopiteľných dôvodov- hrôzu. Nechcem sa baviť o hlbokých výstrihoch, zadkoch, miere vkusu ich prezentácie…," píše speváčka na Facebooku.

Chápe, že je to niečo, čo pritiahne pozornosť, ale že sa nad tým niekto pohoršuje, krúti hlavou, gúľa očami. "A že mi do komentárov dokáže napísať urážlivý odkaz, ma totálne udivuje. NECHUTNÉ mi teda prídu úúúúúplne iné veci !!!... Ale BRADAVKY?!?!?!? Ľudia…však nebláznite. Hoďte sa do kľudu. Nebuďte tak prudérni, pokryteckí, zviazaní v tých vašich nepohodlných kazajkách," ukončila svoj blog speváčka.

Tu je v celom znení:


Tento diel ŽIVOTA PODĽA DARY č.123 bude myslím pre niektorých čitateľov “pohoršujúci":))… Vychádzam z vašich reakcií - a...

Zveřejnil(a) Dara Rolins dne 31. leden 2016

BRATISLAVA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.