Šoubiz

Priateľmi aj 19 rokov od Titanicu. Skvelé fotky DiCapria a Kate Winslet

leo a kate.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Od čias Titanicu sú najlepšími priateľmi.

V sobotu v Los Angeles opäť rozdávali filmové a televízne ceny. Screen Actors Guild Awards patria medzi najsledovanejšie od roku 1995, a tak sa na červenom koberci objavuje množstvo známych osobností zo sveta filmu.

Nechýbal ani Leonardo DiCaprio, ktorý už bol na cenu SAG v kategórii najlepší herecký výkon v hlavnej úlohe nominovaný deväťkrát, ale až teraz si odniesol sošku za výkon v snímke The Revenant. Za túto úlohu má na konte aj Zlatý glóbus a mnohí očakávajú, že si odnesie aj Oscara.


Z ocenenia sa tešil nielen samotný Leonardo či jeho rodina a fanúšikovia, ale aj kamarátka Kate Winslet. Hneď ako vyhlásili jeho meno, vyskočila zo stoličky a radostne ho objala a vybozkávala. Dvojica spolu zapózovala aj na červenom koberci.

Je to už 19 rokov, čo sa herci stretli pri nakrúcaní filmu Titanic ako Jack a Rose. To bolo v roku 1997 a na jednom pľaci sa opäť stretli v roku 2008 pri nakrúcaní snímky Revolutionary Road. Dvojica sa má skutočne rada, ale viac ako kamarátsky vzťah v tom nehľadajte. Leonardo po svojom boku strieda jednu modelku za druhou a Kate Winslet má už druhého životného partnera.

Majú sa však veľmi radi. Leonardo považuje Kate za jednu z najlepších herečiek a platí to aj opačne. Hoci bola aj Kate nominovaná na cenu SAG v kategórii najlepší herecký výkon vo vedľajšej úlohe za snímku Steve Jobs, nemyslela na seba, ale na Lea, pretože mu veľmi priala ocenenie.

Keď pred pár rokmi vyhrala Zlatý Glóbus, nezabudla v ďakovnej reči ani na Leonarda a pri tom sa ešte aj rozplakala.


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti