Vyrástol z neho poriadny fešák. Zo syna slávnej sexbomby je model

dylan2.jpg
Zdroj: Saint Laurent

Dylan už nie je malý chlapec, ale pekný mladý muž. Síce ešte musí dozrieť, ale už teraz je jasné, že zlomí nejedno ženské srdiečko.

Uhádli ste, kto je jeho mama? Nejaké spoločné črty tam totiž sú. Hlavne čo sa týka nosa, pier a brady. To zdedil 18-ročný Dylan Jagger Lee po svojej mame Pamele Anderson, ktorá kedysi patrila medzi sexsymboly 90-tych rokov. Nielen vďaka pózovaniu pre Playboy, ale najmä úlohe CJ Parker v seriáli Pobrežná hliadka.

Dylan už nie je malý chlapec, ale pekný mladý muž. Síce ešte musí dozrieť, ale už teraz je jasné, že zlomí nejedno ženské srdiečko. Najnovšie sa totiž stal súčasťou tímu módneho domu Saint Laurent.

Už o pár dní bude predvádzať debutovú kolekciu kreatívneho riaditeľa tejto značky Hediho Slimanea. Módny dom to oznámil prostredníctvom oficiálnej video kampane, ktorú zverejnil na Twitteri. Jeho hlavnou hviezdou je práve Dylan.

Vo videu hrá na gitare, surfuje, jednoducho robí to, čo ho baví aj v súkromí. Hudobný talent mal po kom zdediť, keďže jeho otcom je kedysi poriadne divoký hudobník Tommy Lee.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.