Známy americký herec sa ocitol v spálni Slovenky!

herec.jpg

A spolu sledovali našu televíziu! Ako je to vôbec možné?

Sympatický tridsaťdeväťročný americký herec a model Eric Winter sa na obrazovkách televízie Doma objavoval ako agent FBI Craig O'Laughlin v obľúbenom krimiseriáli Mentalista. Do sŕdc diváčok sa však zapísal aj rolou strážneho anjela Michaela v romantickom filme Vianoce u Tiffanyho, kde zahviezdil po boku predstaviteľky čarodejnice Phoebe z amerického seriálu Čarodejnice, herečky Alissy Millano.

Zdroj: Facebook Eric Winter

Modrooký krásavec si pred pár dňami na sociálnu sieť zavesil fotku, prostredníctvom ktorej si zaspomínal na nakrúcanie Mentalistu: „Toto je návrat do minulosti, keď som hral v Mentalistovi. Zažil som tam skvelé časy. Chýba mi moja vyholená hlava,“ zažartoval. Na našu veľkú radosť, záber, ktorý zdieľal, pochádza z vysielania našej televízie Doma! Vari fešák navštívil Slovensko?

Hoci by sa jeho mnohé obdivovateľky určite potešili, fotografia vznikla v spálni istej slovenskej fanúšičky, ktorá ho v príspevku označila. Aj vďaka nej objavil rodák z Kalifornie televíziu Doma!

Zdroj: Warner Bros.

 
Nezabudnite, že hoci na Doma má Mentalista krátku prestávku, na Markíze ho môžete sledovať vždy od pondelka do piatka o 15:00!

Prečítajte si aj:
* Zeynep z Lásky na druhý pokus má obrovské srdce: Týmto si vás určite získa!
* Najromantickejšie gesto sexy Kıvança: Valentínska svadba v Meste lásky!
* Obrovská výzva pre telenovelového krásavca: Bude z neho... Ježiš!

USA/ Jakub

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Doma

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.