Šoubiz

Známe Slovenky, ktoré rodili prvýkrát. Ako im to zmenilo život?

alex.jpg

K novopečeným mamičkám sa pred piatimi dňami pridala aj spisovateľka Tamara Heribanová.

Stať sa matkou je asi to najkrajšie, čo sa žene môže stať. Zhodli sa na tom aj celebrity, ktoré porodili svoje prvé dieťa. Prezradili nám ako sa im zmenil život.

Svoje prvé dieťa synčeka Alexa priviedla na svet minulý rok modelka Veronika Husárová. "Pohľad na život sa ti dosť zmení, predsa len si zodpovedná za tohto malého človiečika, už nie len sama za seba. Takže toto je asi taká dosť zásadná zmena," hovorí bývalá kráľovná krásy.

Speváčka Dominika Mirgová si tehotenstvo užívala plnými dúškami. To najkrajšie ju však čakalo po tom, ako sa narodil syn Peťko. "Ja som si myslela, že keď som bola tehotná, že je to najkrajšie obdobie ženy. Fakt, že som prežívala najkrajšie chvíle aj keď kopal a keď sa hýbal," hovorí Dominika.

Syn Martina Chodúra má iba mesiac a už teraz miluje hudbu. Spevák mu už stihol napísať aj uspávanku. "Tú mu často púšťam, pretože pri nej krásne zaspáva," prezradil.

K novopečeným mamičkám sa pred piatimi dňami pridala aj spisovateľka Tamara Heribanová. So známym fotografom majú dcérku Emíliu. Je to pre ňu nádherný pocit a obaja rodičia sú šťastní.

Mnohé celebritné mamičky dali prednosť materstvu pred prácou. Každú chvíľu, ktorú môžu stráviť so svojím dieťaťom, si užívajú.

"Nemám nejakú potrebu sa vrátiť pred objektív," hovorí Veronika. "Neľutujem, som šťastná, že som mamou," dodáva Dominika. 

"Som šťastná. Najšťastnejšia v živote, toto je taká čerešnička na torte toho spoločného života muža a ženy," dodala Husárová.BRATISLAVA/ TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.