Šoubiz

Vieme prví: SuperStar Emma Drobná hviezdou novej šou Markízy!

Emma Drobná
Zdroj: Markíza

Podrobnosti nájdete v článku.

Emma Drobná ako súťažiaca v novej šou Tvoja tvár znie povedome! Televízia Markíza oslovila sympatickú ryšavku do pripravovaného projektu a tá súhlasila. Je to pre mňa veľká výzva, teším sa už teraz na ďalších súťažiacich, skvelú atmosféru a tiež na to, ako sa budeme meniť. Som naozaj veľmi zvedavá, povedala nám aktuálna víťazka SuperStar z minulého roku.

Zdroj: Markíza

O čo pôjde v šou Tvoja tvár znie povedome?

Nová šou odštartuje na televíznych obrazovkách už čoskoro. Uvidíte známe tváre slovenského šoubiznisu, ako sa týždeň čo týždeň menia na slávne osobnosti.


Súťažiaci budú musieť nielen spievať skladby tých najväčších hviezd, ale tak aj vyzerať, hýbať sa a čo najvernejšie ich napodobniť. Tešte sa na kopec muziky, zábavy a neuveriteľných premien, o ktoré sa postará špičkový tím.

Chceli by ste vidieť Emmu v koži Tiny Turner, Madonny či dokonca Michaela Jacksona? Nič nie je nemožné... V šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá zožala úspech už v mnohých európskych krajinách, môžete čakať naozaj čokoľvek. A kohokoľvek!

Viac informácií prezradíme už čoskoro... Exkluzívne na webe markiza.sk


Známe mamičky slovenského šoubiznisu, ktoré sa nedávno stali prvorodičkami. Ako si spomínajú na pôrod a ako sa majú ich ratolesti dnes?

Hádanka, ktorú uhádne len ten najskalnejší fanúšik Hornej Dolnej. Klikajte sem a hádajte, ako sa volá havran, ktorého chcel zjesť Tunel.

Na Slovensko prichádza Justin Bieber aj Rihanna. Podrobnosti jedine u nás!


BRATISLAVA/Kamil Konkoľ

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.