Nahý Tom Hardy nakrúca nový seriál: Ukázal ho v celej kráse!

tom hardy.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Len v minulom roku nakrútil päť filmov a vyzerá to tak, že sa nezastaví ani v roku 2016.

Britský herec Tom Hardy bol posledné dva roky poriadne vyťažený. Výsledkom jeho práce sú viaceré filmy ako Legendy Zločinu, London Road, Dieťa 44, Mad Max: Zbesilá cesta a Revenant: Zmŕtvychvstanie. Práve za posledný menovaný film si vyslúžil nomináciu na Oscara za najlepší výkon vo vedľajšej úlohe. To, či ho získa, môžete sledovať naživo už 28. februára na obrazovkách televízie Doma.

Tridsaťosemročný herec sa aj v niekoľkých rozhovoroch posťažoval, že je už unavený. Človek by teda čakal, že si dá tento rok prestávku. Ale on nie. Už opäť nakrúca. Tentoraz ide o britský seriál z dielne BBC s názvom Taboo. Ide o príbeh dobrodruha Jamesa Keziaha Delaneyho, ktorý si buduje vlastné lodné impérium na začiatku 18. storočia.

Denník The Sun sa šiel na nakrúcanie pozrieť a nemohol si vybrať lepší deň. Aspoň z pohľadu žien. Práve sa totiž nakrúcala scéna, v ktorej bol Tom úplne nahý a z člna vliezol do vody. FOTOGRAFIE NÁJDETE TU!

"Nebol to práve ideálny deň na nakrúcanie nahej scény, keďže bola zima a voda bola poriadne chladná. Tomovi to ale nevadilo a bez problémov sa prebrodil vodou," povedal svedok nakrúcania.

"Na nohách mal ochranné ponožky, ale skôr by sa mu jedna zišla na inom mieste. Bolo ale vidieť, že je v dobrej kondícii. Fanúšičky sa majú na čo tešiť," dodal.

V osemdielnom seriáli si zahrajú aj Jonathan Pryce, Oona Chaplin, Michael Kelly. Na projekte sa podieľa samotný herec spolu s otcom Edwardom Chipsom Hardym.


VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti