Šoubiz

Neuveriteľná podoba! Toto že nie je Kim Kardashian!?

sonia.jpg
Zdroj: Instagram

Mnohí fanúšikovia Soniy Ali, ktorí ju sledujú na Instagrame, tvrdia, že je omnoho krajšia ako Kim.

Hoci americká reality hviezda Kim Kardashian za posledné roky absolvovala pár plastických úprav, jej tvár už pozná takmer každý a nikdy si ju s nikým nezmýli. Lenže teraz by sa to mohlo ľahko stať. Na scénu totiž prichádza jej verná kópia, beauty blogerka z Británie, ktorá momentálne žije v Dubaji.

Mnohí fanúšikovia Soniy Ali, ktorí ju sledujú na Instagrame, tvrdia, že je omnoho krajšia ako Kim. Kto vie ako na to prišli, keďže sa tieto dve skutočne neuveriteľne podobajú. Ako cez kopirák.

Sonia pravidelne pridáva na Instagram svoje nové fotografie. Účet vedie spolu so sestrou, vizážistkou Fyzou a odporúčajú v ňom rôzne kozmetické prípravky.

"Moja sestra milujem, ako sa líči Kim Kardashian a veľakrát už so mnou experimentovala. Aj mne sa to páči. Ale čo sa týka jej štýlu obliekania, to nie je nič pre mňa. Máme veľmi odlišné postavy. Niektoré značky nám aj poslali kúsky, ktoré mala na sebe Kim, obliekla som si ich asi dvakrát, ostatné sme odmietli. Ja mám radšej džínsy a tenisky," povedala Sonia pre Daily Mail.

A reálna Kim Kardashian:


VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti