Šoubiz

Rytmus otvorene. Ako sa zmenil vzťah s otcom po filme Sídliskový sen

rytmus2.jpg

Ďalšia otázka z pléna bola ešte intímnejšia. Chce mať Rytmus dieťa a kedy?

Dnes je Medzinárodný deň bezpečnosti na internete. Už včera sa k tejto téme vyjadril raper Rytmus, ktorý o tom porozprával študentom bratislavských škôl, detských domovov či reedukačných centier. Viac sa dozviete tu - Rytmus ako ho nepoznáte. Toto porozprával študentom

Študentom premietli film o raperovom živote Sídliskový sen, kde sa po rokoch stretol s biologickým otcom. Raperovi mohli deti klásť aj osobnejšie otázky. Jedno z dievčat sa ho spýtalo, či sa zmenilo niečo v ich vzťahu po tomto filme.

"Žije odo mňa 600 kilometrov a má veľa práce, takže sa každý deň neuvidíme, ale sme v telefonickom kontakte. Teraz po filme sme mali takú ťažšiu debatu, prvýkrát. Povedal mi, že dilm sa mu nepáči, pretože je tam vykreslený ako človek, ktorý sa na mňa vykašľal. Som veľmi rád, že otvoril túto tému. Začali sme rozoberať, ako to bolo. Jediný, kto pri mne stál, bola moja mama. Keď som sa učil chodiť, bola pri mne mama. Keď som sa rozprávať, bola pri mne mama. Dopracovali sme sa k tomu, že sme vyložili karty na stôl a vyčistili to. Uznal, že pochybil a že zlyhal. Ten film je aj o odpustení a ja mu odpúšťam. Začíname odznova. Udržiavame kontakt v dobrej nálade a odpustení. Pri najbližšej príležitosti keď pôjde z Čiech, tak sa zastaví u mňa," povedal.

Ďalšia otázka z pléna bola ešte intímnejšia. Chce mať Rytmus dieťa a kedy? Odpoveď nájdete v priloženom videu.


BRATISLAVA/ al, nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti