Diana, ty sa nezdáš: Sexy blondínka dala Romanovi bombastický darček!

Diana a Roman
Zdroj: Instagram.com/DiHager

Zamilovaný pár z Telerána nielen o Valentínovi.

Roman Juraško a Diana Hágerová sa rozrozprávali o vzťahu a prekvapeniach! Jedno veľkolepé pripravila sexy blondínka svojmu priateľovi len nedávno. Sympatický moderátor Telerána totižto prepadol astronómii.

Ako nám Roman prezradil, fascinujú ho hviezdy. Konečne ich môže pozorovať vďaka ďalekohľadu, ktorý dostal od Ježiška. List mu napísala Diana, zavtipkoval. Celé je to v tom, že ženy dokážu naozaj počúvať, pokračoval Roman.

Čo sa týka valentínskych prekvapení, známa dvojica sviatok zamilovaných akosi veľmi neprežíva. Čo by sa však stalo, keby spoločne účinkovali v americkej romantickej komédii? V tom prípade by sa veľa zmenilo...

Zdroj: Instagram.com/DiHager

Sviečky a srdiečka. A všetkého veľa, zhodli sa obaja. A čo hudba? Zaľúbenci nie sú len kolegovia v televízii, ale aj v rádiu a k muzike majú obaja veľmi blízko. Je nejaký zamilovaný song, ktorý by vedeli počúvať stále dokola?

Je a vraj mimoriadne symbolický... Sledujte rozhovor, ktorý vznikal pri fotení pre piatkový magazín denníka Plus JEDEN DEŇ. Viac uvidíte v aktuálnom čísle už zajtra 12. februára.


Markíza na Instagrame. Sledujte nás a majte všetky zákulisné novinky pokope!

Reality šou Farma sa vracia! Mená prvých účinkujúcich odhalené!

Slovenská speváčka prekvapila novým imidžom. Od mladej mamičky by piercing v nose čakal asi len málokto!BRATISLAVA/Kamil Konkoľ

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti