Šoubiz

Toto je najsexy hollywoodsky otecko!

ryan.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Súhlasíte s rozhodnutím magazínu People?

Kanadského herca Ryana Reynoldsa vyhlásil magazín People za najsexy hollywoodskeho otecka. Hercovi to oznámil vo svojej šou Jimmy Fallon. "Čože? Ale no tak! Myslím, že je vedecky dokázané, že nič nie je viac sexy, ako muži, ktorí majú smilnia, splodia deti a potom sa tvária prekvapene," žartoval Ryan.

Zdroj: People

On však rozhodne nepatrí medzi sukničkárov. Veď má po boku jednu z najsexy herečiek dnešných čias. S Blake Lively sú už manželmi a v roku 2014 sa stali rodičmi. Dvojica má dcérku James, ktorú sa snažia chrániť pred fotografmi. Ale keď sa novinári na jeho potomka spýtajú, nemá problém o ňom hovoriť.

Tridsaťdeväťročný herec najnovšie žiari vo filme Deadpool, kde stvárňuje netypického komiksového hrdinu s úprimným, mnohokrát až krutým humorom. V rámci propagovania filmu ho tak posledné dni zaneprázdňujú nielen premiéry v jednotlivých svetových metropolách, ale aj rozhovory v rôznych šou.

Najnovšie bol hosťom Ellen DeGeneres.O čom je film Deadpool?

Bývalý člen špeciálnych jednotiek Wade Wilson (Ryan Reynolds) bojuje s rakovinou. Podrobí sa experimentálnej liečbe v rámci programu Weapon X, populárneho medzi x-menovskými mutantmi. Vďaka programu sa Wade zbaví rakoviny. Nielenže sa vylieči, ale nadobudne aj schopnosť rýchleho samouzdravenia. Z pokusu však vyjde trvalo znetvorený, a tak prijme alter ego menom Deadpool v červeno-čiernom kostýme.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.