Zo škandalóznej hviezdy vydatá pani? Médiá šuškajú o tajnej svadbe

profimedia-0149201567.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Obrad sa mal konať pri západe slnka a manželia si vraj vymenili prstene z palmových listov.

Viaceré médiá špekulujú, či je z búrlivej speváčky už vydatá pani. Denník DailyMail sa odvoláva na magazín Life & Style, ktorý tvrdí, že sa Miley Cyrus a Liam Hemsworth tajne vzali na pláži v hercovej rodnej Austrálii počas Vianoc.

Britský denník oslovil aj samotnú dvojicu, no zatiaľ sa nevyjadrili. Zdroj Life & Style tvrdí, že Miley (23) a Liam (26) povedali blízkym priateľom, že sú už svoji. Obrad sa mal konať pri západe slnka a manželia si vraj vymenili prstene z palmových listov. Magazín ale dodáva, že tento obrad nebol právoplatný. Dvojica si má životné áno povedať oficiálne pred úradmi v marci.

Zdroj: Profimedia.sk

O nečakaných zásnubách popovej hviezdy s hercom sme informovali len januári. Miley s Liamom tvorili pár päť rokov, potom prišli zásnuby a rýchly rozchod. Dôvod rozpadu vzťahu malo byť speváčkine škandalózne správanie.

Šok prišiel na Silvestra, kedy sa fanúšičke podarilo nafotiť Liama a Miley, ako si spolu hrkútajú. Mladá hviezda odvtedy neskrýva žiarivý snubný prsteň. Ak by sa potvrdili špekulácie magazínu Life & Style, dvojica bola v tom čase už zobratá.


USA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Prsteň

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.