Šoubiz

Šok pre fanúšikov Ferihy: Končí s herectvom a sťahuje sa do Talianska!

Ali Atay a Hazal Kaya (foto: Instagram Hazal Kaya)
Ali Atay a Hazal Kaya (foto: Instagram Hazal Kaya) Zdroj: Instagram Hazal Kaya

V najbližšej dobe (a možno dokonca natrvalo) sa chce venovať vareniu, no má v tomto smere i odvážnejšie plány...

Zdá sa, že minuloročný neslávny koniec seriálu Maral len po sedemnástich epizódach, v ktorom v podstate ani nemala šancu poriadne rozviť charakter hlavnej postavy, ktorú stvárňovala, sa na pôvabnej tureckej herečke Hazal Kaya (Feriha z rovnomenného seriálu a Nihal zo Zakázanej lásky) podpísal predsa len výraznejšie, než si jej fanúšikovia vôbec dokázali predstaviť. Keď sa s priateľom Alim Atayom vybrala na pár týždňov do Ameriky, kde sa okrem relaxu venovala i novému koníčku - maľovaniu keramiky -, všetci chápali, že potrebuje spracovať frustrujúci neúspech a nabrať nové sily, než sa opäť pustí do nakrúcania. Ibaže zatiaľ tomu nič nenasvedčuje.

Práve naopak, keď o sebe Hazal pred pár dňami opäť dala vedieť prostredníctvom pár nových fotografií na známej sociálnej sieti, aj tí najzarytejší optimisti pochopili, že v jej živote sú teraz iné priority ako seriály, a tie sa týkajú jej najväčšieho koníčka - varenia! Na jednej z fotografií, ktorú sme vám už ukázali, totiž pózuje nielen s novým účesom, ale i knižným bestsellerom vychýreného šéfkuchára – nuž a na tej druhej zase s kolegami z kuchárskeho kurzu pre pokročilých (možno si ešte pamätáte, že ten pre začiatočníkov absolvovala ešte v roku 2014, spolu so svojou sesternicou).

Tú najväčšiu bombu však odpálil v utorok turecký magazín TV Aktüel, podľa ktorého sa seriálová kráska chystá splniť si v najbližších mesiacoch nie jeden, ale hneď dva sny – stať sa majiteľkou vlastnej reštaurácie a... Žiť v Taliansku! Do krajiny, ktorú cestovné kancelárie nie bezdôvodne označujú za kolísku európskej civilizácie, ale i centrum umenia a kultúry, sa má Hazal presťahovať už v marci. Dôvodom je ďalšie vzdelávanie v kulinárskom odbore a zisk diplomu. Ako malá čerešnička na torte má na záver prísť už spomínaná vlastná reštaurácia, no ešte vôbec nie je jasné, či sa Hazal plánuje po vhodných priestoroch obzerať v milovanom Taliansku, alebo až keď sa vráti domov - čo je zatiaľ, ehm... Vo hviezdach. Rovnako ako jej návrat pred televízne kamery...


Prečítajte si aj:
* Láska na druhý pokus: Kedy sa môžete tešiť na druhú sériu?
* Najväčšie prianie Jennifer Aniston sa konečne naplní: Stane sa mamou!
* Šokujúci zvrat v Láske na druhý pokus: Fatihova svadba s inou!

TURECKO/ Trinity
Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

TOP ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Dôležité udalosti