Šoubiz

Dominika Mirgová zobrala manžela na nevhodný film. Rýchlo to oľutoval

Bez názvu.png
Zdroj: TVNOVINY.sk

Randenie v kine je stále in. Potvrdili to aj naše celebrity.

Oscarová noc sa nezadržateľné blíži. Už túto nedeľu sa odovzdajú najprestížnejšie filmové ceny. Vy môžete byť vďaka nám pri tom. Gala večer odvysielame naživo na televíznych obrazovkách TV Doma a online ho môžete sledovať na našom webe TVNOVINY.sk.

K filmom majú blízko aj naše celebrity. Prezradili, či ešte stále so svojimi partnermi chodia na rande do kina. Ak si myslíte, že tento spôsob randenia je nudný, lebo celý čas musíte byť ticho a dávať pozor, čo sa deje na plátne, mýlite sa.

Veronika Ostrihoňová prezradila, že sa s priateľom často na výbere filmu nezhodnú. Matej má totiž rád strieľačky, ktoré Veronika neobľubuje. K téme randenie v kine sa vyjadrila aj herečka Miška Čobejová. S manželom sa dostali do kina po šiestich rokoch. Zrejme vás prekvapí, ktorý film zvolili.

A prekvapivé je aj to, že Dominika Mirgová dotiahla manžela na film Magic Mike. Ten tento výber rýchlo oľutoval. Viac sa dozviete v nasledujúcom videu.

Odporúčame pozerať do konca. Na záver odznie, k akému filmu prirovnáva Veronika Ostrihoňová svoj vzťah. Táto odpoveď stojí za to.


BRATISLAVA/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti