Šoubiz

Tri ryšavky, ktoré ovládnu televízne obrazovky: Ktorá sa vám páči najviac?

Ryšavky
Zdroj: Markíza

Hlasujte za najväčšiu sympaťáčku novej šou TV Markíza.

Ohnivé vlasy v prevahe! V novej šou Tvoja tvár znie povedome jednoznačne. Už šiesteho marca ich uvidíte prvýkrát na pódiu a v akcii. Budú sa premieňať, spievať, tancovať a imitovať svetové hviezdy.

Nové identity účinkujúcich v pripravovanej šou TV Markíza vám odhalíme už čoskoro... Ktorá z ryšaviek vám je najsympatickejšia? Krajčiová, Drobná či Švidraňová? Hlasujte v priloženej ankete.

Helena Krajčiová

Herečka, speváčka, členka skupiny Fragile sa narodila v Skalici. Vyštudovala konzervatórium a následne herectvo na VŠMU. Okrem Slovenského národného divadla účinkovala aj na Novej scéne. Diváci ju poznajú aj zo sitkomu Zita na krku či ako Dorku z Búrlivého vína. V roku 2014 získala ocenenie OTO v kategórii Herečka.

Čo o sebe prezradila k novému projektu Tvoja tvár znie povedome? Sledujte rozhovor zo zákulisia!

Zdroj: Markíza

Emma Drobná

Keď zmaturovala, odišla skúsiť šťastie do Londýna, kde pracovala ako čašníčka. Do speváckej šou SuperStar ju prihlásila mama. Emma do poslednej chvíle nebola presvedčená, že sa chce stať novou hviezdou a z kastingu chcela odísť. Šou v decembri minulého roka nakoniec vyhrala. Momentálne pripravuje prvý singel a teší sa na dobrodružstvo v šou Tvoja tvár znie povedome.

Emma o kostýmoch a maskách. Koho z účinkujúcich v novej šou považuje za najväčšieho šoumana?

Zdroj: Markíza

Barbora Švidraňová

Ďalšia herečka a speváčka v hre. Barbora je Žilinčanka, ktorá pendluje medzi domovom a hlavným mestom čoraz častejšie. Kariéru rozbiehala v markizáckom Hlase Česko Slovenska, zažiarila v Búrlivom víne a diváci ju poznajú aj z Chart Show, kde hosťuje. Spolu s bratom spieva a hrá v kapele. Čoskoro by mal uzrieť svetlo sveta aj videoklip k ich novej pesničke.

Aj Barbora je pripravená zabojovať v novej šou. Ktoré speváčky by vedela imitovať najlepšie?

Zdroj: Markíza


Už iba 10 dní. Tvoja tvár znie povedome od 6. marca o 20.30 h na Markíze!

Známa herečka túži po úlohe v slovenskom filme, ktorý by raz získal Oscara. Tvrdí, že to nie je jednoduché, ale ani nemožné!

Dicaprio Oscara nepotrebuje. Za posledný film Revenant má už niekoľko cien. Čítajte o najdiskutovanejšom hercovi súčasnosti viac!

Neverili ste doteraz v prevteľovanie? Markíza má dôkaz, že to skutočne funguje. Nová šou Markízy štartuje siesteho marca.


BRATISLAVA/ Kamil

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.