Šoubiz

Zlaté maliny potvrdili to, čo vedeli takmer všetci. 50 Shades of Grey je najhorší

profimedia-0199842605.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Napriek tomu si film zarobil rekordnú sumu.

Už tradične sa večer pred odovzdávaním najprestížnejších filmových cien Oscarov uskutočnilo vyhlásenie držiteľov Zlatej maliny, teda tých najhorších z najhorších. Tohtoročné vyhlásenie potvrdilo to, čo si mysleli mnohí. Najhorším filmom sa totiž stala erotická snímka podľa rovnomennej knihy 50 Shades of Grey - 50 odtieňov sivej.


V kategórií Najhoršia herečka boli nominované Katherine Heigl (Home Sweet Hell), Dakota Johnson (50 Shades of Grey), Mila Kunis (Jupiter Ascending), Jennifer Lopez (The Boy Next Door) a Gwyneth Paltrow (Mortdecai). Cenu za najhorší výkon vo filme získala Dakota Johnson.

To už bola druhá Zlatá malina pre erotický film. A tam sa to neskončilo. Malinu za najhorší herecký výkon získal Jamie Dornan, za najhorší scenár za Kelly Marcel (50 Shades of Grey) a najhoršia dvojica na plátne - Jamie Dornan a Dakota Johnson. Cenu za najhoršiu réžiu si odniesol Josh Trank za film Fantastická štvorka.

No kým samotnému filmu sa v oceňovaní nedarí, o hudbe k 50 Shades of Grey sa to nedá tvrdiť. Pieseň Earned It od The Weeknd získala Grammy a je nominovaná aj na OScara. Či sa spevákovi podarí získať prestížne ocenenie, sa dozvieme už dnes v noci na obrazovkách televízie Doma, kde môžete sledovať Oscary NAŽIVO.


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti