Čo si to urobila s vlasmi? Jennifer Hudson nikdy nevyzerala horšie

jenn.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Ešteže je to len pre úlohu v muzikáli.

Tridsaťštyriročná speváčka a herečka Jennifer Hudson sa dostala do povedomia vďaka speváckej súťaži a výnimočne krásnemu hlasu. Jennifer, ktorá si prešla rodinným peklom, mala poriadnu nadváhu. Má ale taký obrovský talent, že to nikomu neprekážalo a na stole mala niekoľko filmových ponúk.

Zdroj: Profimedia.sk

Samotnej Jenn to ale prekážalo a pustila sa do chudnutia. Dnes je polovicou zo samej seba a vyzerá úžasne. Radikálne zmenila štýl obliekania, ale aj účes. Dlhé vlasy sa stali minulosťou, ale Hudson vyzerala sexy aj s krátkymi.

Tie sú však už dva týždne minulosťou. Herečka si nechala vyholiť hlavu a už má trošku narastené vlasy. Nikdy ale nevyzerala horšie. Je však príkladom toho, že herečky musia byť pre svoju úlohu ochotné urobiť čokoľvek.

Zdroj: Profimedia.sk

Jennifer sa zbavila vlasov kvôli svojej prvej úlohe na Brodwayi. Zahrá si Shug Avery v muzikáli The Color Purple. "Nikdy som nemala možnosť zahrať si takú očarujúcu úlohu, takže som bola prekvapená touto ponukou. Chvíľu mi ale trvalo, kým sa v tom našla. Musela som si zvyknúť, že som na Brodwayi," povedala Jenn v šou Late Night with Seth Meyers.

USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti