Šoubiz

Nespoznali ju ani fanúšikovia: Britney Spears šokovala novými fotkami!

testino.jpg
Zdroj: Instagram.com/MarioTestino

Je za tým šikovný tím grafikov alebo chirurgický zákrok?

Britney Spears vyzerá na nových fotkách ako bohyňa! Otázne je, či sú jej krivky skutočné, alebo si úspešný fotograf Mario Testino dopomohol Photoshopom.

Snímky, ktoré vznikli pre sté vydanie renomovaného magazínu V, sa stali terčom ostrej kritiky. Americká speváčka sa podľa mnohých diskutérov na webe, ale aj fanúšikov, na seba vôbec nepodobá.

Zdroj: vmagazine.com (reprofoto)

Mnohí špekulujú, že za tým môže byť aj chirurgický zákrok, narážajúc na speváčkinu hornú peru a nos. Nechala sa známa Američanka znova vylepšiť?

Zdroj: YouTube.com/BritneySpearsVEVO

O tom, že si nechala zväčšiť prsia, sa diskutovalo už na začiatku jej kariéry v roku 1999, keď sa v klipe Sometimes objavila s bujnejším poprsím. V prvom videu k piesni Baby One More Time mala dekolt viditeľne menší.

Britney o deťoch, hejteroch aj novom albume

Speváčka, ktorá koncertuje v Las Vegas, poskytla magazínu otvorený rozhovor, v ktorom spomenula aj neprajníkov. Som na scéne už dvadsať rokov. Negatívne komentáre na moju osobu si akosi nevšímam. Najdôležitejší je pre mňa vzťah s Bohom a vzťah k sebe samej. Väčšinou ma nezaujíma, čo si o mne ľudia myslia, povedala Britney.

Zdroj: vmagazine.com / Mario Testino

Prezradila tiež, že ani na internete netrávi veľa času. Ktokoľvek, kto je mediálne známy, vie, že ľudia ho súdia a kritizujú. Napríklad taký Justin Bieber, ktorý začínal ako dieťa, to zažíva takisto. Bohužiaľ, takto funguje dnešný svet, dodala speváčka.

Zdroj: Facebook.com/Vmagazine

Veľa času trávi koncertovaním vo Vegas, ale snaží sa čo najviac venovať aj dvom synom. Netají sa tým, že jej to tak momentálne vyhovuje, pretože rodina je pre ňu prioritou. Moji synovia pre mňa znamenajú všetko, otvorila sa Britney, ktorá je momentálne single matkou.

Fanúšikovia netrpezlivo čakajú na speváčkin deviaty album, ktorý je takmer hotový, no presný dátum vydania známy nie je. Nechcem nič súriť, chcem, aby si moje nové pesničky fanúšikovia skutočne užili. Bude to niečo celkom iné, čo ste odo mňa počuli doteraz, povedala záhadne Britney.


Je to tá najlepšia platňa, akú som kedy nahrávala. Podieľala som sa na nej aj autorsky a som na ten album veľmi hrdá, dodala na margo deviatej štúdiovky. V kuloároch sa šepká, že album vyjde už túto jar, pričom nový singel by sa mal objaviť v éteri už o pár dní.

Aj tvár Viktora Vinczeho znie povedome. V Teleráne spieval Vyrobená pre mňa a naozaj znel ako Mário Kuly Kollár.

Adamec prišiel o obočie, Krajčiovej narástla brada. Pozrite sa do zákulisia najočakávanejšej šou jarnej sezóny!

Majte všetky novinky a zákulisné informácie pokope. Tvoja tvár znie povedome je aj na Instagrame. Sledujte nás!


USA/ Kamil

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.