Šoubiz

Kuly naspieval hokejovú hymnu. Pozrite si podarený videoklip

V klipe účinkujú aj naši hokejisti.
Zdroj: YouTube

Hrám, deťom hrám" - si pred kamerou strihli aj niekoľkí hráči, ktorí nás reprezentujú v Soči.

Špeciálnu verziu skladby Hrám od Karola Duchoňa naspieval líder Desmodu pre Nadáciu Kvapka nádeje, ktorá pomáha najmenším onkologickým pacientom. Text nahrávky bol upravený tak, aby bol adresovaný práve týmto deťom.

Zdroj: Milan Krupčík

S Nadáciou Kvapka nádeje spolupracuje aj Kuly, ktorý rád prepožičal hlas skladbe Hrám, ktorú zaspieval priamo na štadióne počas zápasu. „Atmosféra bola úžasná, bol to zážitok. Duchoňove pesničky mi sedia, rád som podporil dobrú vec," prezradil spevák, ktorý si ešte tesne pred vystúpením opakoval pozmenený text známeho šlágru. „Hrám, deťom hrám" - si pred kamerou strihli aj niekoľkí hráči, ktorí reprezentujú Slovensko v Soči.

Zdroj: Milan Krupčík

„Pôvodnú nahrávku sme upravili tak, aby bola adresovaná všetkým deťom, ktoré sú choré. Ďakujeme aj hokejistom, ktorí pre ne nahrali špeciálny pozdrav. Ten sa objaví na konci videoklipu, ktorý pre nás zostrihal Štefan Lelovič zo Pseudoartu z tých najlepších momentov, ktoré naši hráči predviedli na ľade" povedal správca Nadácie Kvapka nádeje - Štefan Bernát.

Zdroj: YouTube

Pôvodnú nahrávku upravil známy producent Randy Gnepa a Kuly ju naspieval v štúdiu krátko pred premiérou, ktorá bola počas posledného zápasu hokejistov pred odchodom do Soči. Práve na tomto zápase odovzdali zástupcovia Zväzu ľadového hokeja a Tipsport Nadácii Kvapka Nádeje šek v hodnote 5 000 Eur. Financie budú použité na výstavbu dvoch sterilných boxov pre detských onkologických pacientov v DFNsP Bratislava.

Vypočujte si špeciálnu hymnu Kvapky nádeje, ktorej tvorcovia pripravili naozaj hviezdy videoklip.

https://www.youtube.com/watch?v=n2fawSdTWpYBRATISLAVA/ redakcia Šoubizu

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti