Šoubiz

Skupina The Qemists: Najkrajšie fanúšičky sú na Slovensku

The Qemists
Zdroj: Soul For Show

Králi britskej D´n´B scény odohrajú koncert v Bratislave 22. februára.

The Qemists, ktorí aktuálne kraľujú britskej D´n´B scéne, tento rok zavítajú aj na Slovensko. Jediný exkluzívny koncert odohrajú 22. februára v MMC Klube v Bratislave. Po minulotýždňovejosobnej pozvánke od The Qemists, zvoláva slovenskú D´n´B komunitu na veľkú februárovú šou aj jedna z jej hlavných hviezd, B-Complex. Milovníci drum & bassu si počas koncertu užijú tiež support zostavy Emonoizboyz i DJa Juniora.

Zdroj: Soul For Show

Na Slovensko sa svetoznáma trojica vráti po 2 rokoch, kedy vystúpila na Festivale Grape, na ktorý si vraj dodnes dobre pamätá: „Grape festival bol skvelý, hralo sa nám tam výborne a publikum bolo úžasné!" spomínajú rodáci z Brightonu a bleskovo vylovia z pamäti ďalšiu dôležitú informáciu, ktorú o Slovensku ovládajú: „Počuli sme o teórii, že na Slovensku sú najkrajšie ženy na svete. Táto informácia zaujíma, najmä single členov nášho bandu (smiech)."

Zdroj: Soul For Show

Okrem slovenského publika a krásnych dám sa hviezdni The Qemists už nevedia dočkať na prestížny support od ich spriateleného DJa B-Complexa. „Teším sa, že chalani odohrajú koncert v Bratislave. V rámci bass scény je to jeden z najlepších projektov, ktoré takto koncertujú. Ich treky sa často objavujú v mojich setoch a rozhodne je na čo sa tešiť!" pozýva fanúšikov na veľkú drum & basovú párty B-Complex.

Ako The Qemists prezradili, keďže B-Complex má silnú fanúšikovskú základňu aj v ich rodnom Anglicku, veľmi dobre poznajú jeho hit „Beautiful Lies", ktorý sa aktuálne pýši bezmála 10 miliónmi vzhliadnutí na Youtube. „B-Complexa poznáme a už sa nevieme dočkať, kedy si s ním zahráme a dáme párty. Jeho „Beautiful Lies" máme radi. Sme tiež priatelia a fanúšikovia DJa L Plus, ktorý predstavil v poslednej dobe pár hriešne dobrých noviniek." 

Zdroj: Soul For Show

Po odchode zo Slovenska si to drum & bassoví alchymisti namieria rovno domov, do štúdia v Británii, kde aktuálne finišujú prácu na svojom treťom LP. „Chceme ho dokončiť skôr, než vycestujeme na letné festivaly. Viac informácií, kde budeme hrať, zverejníme čoskoro," dodávajú a pripájajú špeciálny odkaz pre slovenských fanúšikov, kvôli ktorému si naštudovali slovenčinu: „Príďte na párty s nami v Bratislave 22. februára - bude veľa ťažkých beatov a basov! (Hope that makes sense!)" 

Súťaž! Vyhrajte dva lístky na koncert The Qemists. Stačí poslať správnu odpoveď na otázku na adresu [email protected] do 14. februára. 

Koho zo slovenskej scény uvidíme na bratislavskom koncerte The Qemists?


BRATISLAVA/ redakcia Šoubizu

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.