Šoubiz

Najkrajší člen skupiny Blue po 15 rokoch. Poriadne sa "rozšíril"

profimedia-0224744903.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Reč je ale o nabraní svalovej hmoty...

Pamätáte si skupinu Blue? Jeden z mimoriadne úspešných britských boybandov lámal rekordy v hudobných rebríčkoch, ale zlomil aj nejedno ženské srdce. Zo zostavy Antony Costa, Lee Ryan, Simon Webbe a Duncan James patril medzi najobľúbenejších a najkrajších práve ten posledný menovaný.

Dnes už 37-ročný Duncan je stále aktívny nielen v hudbe, ale aj v herectve. Aktuálne v muzikáli Priscilla Queen of the Desert stvárňuje draq queen Mitzi Del Bra. Hoci sa v hre prezlieka za ženu, nikto by mu to neuveril. Duncan už viac mužnejší byť ani nemôže.

Rodák zo Salisbury vo Wiltshire mal vždy svalnatú postavu, ale posledné roky začal omnoho viac cvičiť, čo sa nedá prehliadnuť. Rád sa totiž svojou sexy postavou pochváli na sociálnej sieti. Nechýbajú mu na konte ani fotografie s kolegami z Blue. Skupina bola aktívna ešte v roku 2013, kedy vydali štvrtý album s názvom Roulette.

Hoci Duncan tvoril pár s Claire Grainger, s ktorou má dcéru Tianie Finn, v roku 2009 prehlásil, že je bisexuál. Pre fanúšičky prišiel ešte väčší šok, keď v roku 2012 zase povedal, že je homosexuál.


VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.