Šoubiz

Uniklo hrozivé video zbitej modelky, ktorú roky týral jej manžel

tyrana.jpg

Pochválil sa ním kamarátom.

Na internete sa objavilo znepokojujúce video, na ktorom je zachytená 27-ročná dobitá a utrápená modelka Berenger Rose. Je dôkazom roky trvajúceho týrania zo strany jej o dva roky mladšieho manželka Shanea Cuthberta. Ten si ju pri jednom z útokov nakrúcal a video poslal ako vtip svojim kamarátom. Píše The Sun.

Na videu je počuť mladú ženu, ako prosí svojho manžela: "Prosím ťa, prestaň. Bolí ma to." Ale on ju naďalej zosmiešňuje. Berenger sa chúli na pohovke a vzlyká. Na záberoch je vidieť obrovské modriny na nohách.

Modelka neskôr prehovorila. "Povedala som mu, že porušuje moje základné práva. On mi povedal, že nemám žiadne práva. Bil ma po hlave, rukách, nohách, všade," povedala pre Current Affair.

Všetko sa začalo jednou fackou, ale veľmi rýchlo to prerástlo do brutálneho násilia. Manžel svoju manželke udieral hlavu o stenu. Na jej nohe si vyskúšal strúhadlo na syr. Mal ju aj znásilniť.

Rose je v rodnej Austrálii známou osobou a objavila sa aj na obálke magazínu Zoo, kde radila ženám v otázke vzťahu. Ukázalo sa ale, že si sama nevedela pomôcť. Jej muž ju dokázal presvedčiť o tom, že ona bola všetkému na vine.

Shane Cuthbert je momentálne vo väzbe. Obvinili ho nielen z domáceho násilia, ale aj z výroby domácej výbušniny.

https://www.youtube.com/watch?v=vV_0BQQ5gII


VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.