Šoubiz

Adele Banášovej hrozilo nebezpečenstvo: Prezradila, čo vyviedla!

Adela Banášová
Zdroj: Markíza

Moderátorka o tom, za čo ju takmer vylúčili z kurzu.

Obľúbená moderátorka Adela Banášová si zaspomínala na lyžiarsky zájazd, ktorý nemusel dopadnúť práve najlepšie. Za to, že si so spolužiačkou skrátili cestu a zastavili auto, aby ich odviezlo na ubytovňu, ju takmer vylúčili z kurzu.

Nechcelo sa nám tak dlho kráčať... Nepripadalo mi to však nebezpečné, len praktické, zhodnotila situáciu moderátorka Chart Show, ktorej premiérové epizódy sledujete na TV Markíza každú stredu večer. Tá najnovšia bude patriť hitom z 90. rokov.

Viete si Adelu predstaviť vo flanelovej košeli s účesom, aký kedysi nosil aj frontman legendárnej skupiny Nirvana? Bez toho, aby som tušila, že Kurt Cobain existuje, som flanelky nosila veľmi rada, prezradila nám. Ja som skôr počúvala Hanu Hegerovú, dodala na margo obľúbenej muziky.


Priateľke Petra Modrovského sme však museli pripomenúť sexsymboly z 90. rokov, na ktoré si nevedela v rýchlosti spomenúť. Rozhodne MacGyver, doňho som bola aj zaľúbená, priznala sa a ochotne napodobnila známu zvučku. Počúvajte!


Sledujte Chart Show v stredu večer o 20.30 h na Markíze!

Sledovali ste našu Volebnú noc so Zlaticou Puškárovou a Michalom Kovačičom? Pozrite sa dodatočne aj do zákulisia.

Speváčka Mária Čírová na nových sexy fotkách. Mohla by pokojne konkurovať aj skúseným modelkám! Klikajte sem a uvidíte viac.

Naposledy sme v Chart Show predstavili rebríček s najúspešnejšími dievčenskými a chlapčenskými skupinami. Takto vyzeral rebríček!

BRATISLAVA/ Kamil

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti