Ani modelka nie je dokonalá. Rozparok odhalil to, čo na fotkách neuvidíte

profimedia-0276702953.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Vďaka jej pózovaniu pre katalógy plaviek a spodnej bielizne ju mnohé dievčatá považujú za dokonalú a chcú byť ako ona.

Americká modelka Lily Aldridge je predovšetkým známa ako anjel Victoria´s Secret. Zapózovala tiež pre magazín Sports Illustrated, čo sa veru nepodarí každej modelke a pre každú je to veľká česť. Najmä vďaka jej pózovaniu pre katalógy plaviek a spodnej bielizne ju mnohé dievčatá považujú za dokonalú a chcú byť ako ona.

Zdroj: Profimedia.sk

Kým na upravených fotkách má Lily nielen plný výstrih, ale aj nádherne hladú pokožku, realita je iná. Rovnako ako u jej ostatných kolegýň. O zázračnom vypĺňaní podprseniek známych modeliek sa už hovorí aj nahlas. Veď rozdiely medzi fotkami z katalógov a realitou z pláže je viditeľný.

Zdroj: Profimedia.sk

Celulitída je však trochu iná záležitosť. Na tú si dávajú modelky z vrcholového modelingu veľký pozor. Dá sa zmierniť masážami, krémami a dodržiavaním pitného režimu, ale ani modelky nie sú roboti. Sú to obyčajné ženy, ktoré doma tiež žijú svoj život a čo si budeme hovoriť, pomarančová pokožka je genetická záležitosť.

Zdroj: Profimedia.sk

Neobišla ani 30-ročnú Lily, ktorú zachytili fotografi v uliciach New Yorku v sukni s vysokým rozparkom. Modelka, ktorá je vydatá za frontmana skupiny Kings of Leon Caleba Followilla a má s ním dcérku Dixie Pearl, ukázala, že má celulitídu na stehnách.

Zdroj: Profimedia.sk

NEW YORK/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti