Šoubiz

Z najsexy zločinca boli hotové ženy z celého sveta. Už je vonku z väzenia

jeremy.png

Jeremyho si všimlo ženské osadenstvo a aj médiá vďaka fotke na stránke polície v Kalifornii.

Pamätáte si Jeremyho Meeksa? Tento mladý a pohľadný muž s prenikavými modrými očami vyvolal rozruch po celom svete. Hoci bol členom gangu, o čom svedčí vytetovaná slza pri oku, a má na konte prechovávanie zbraní či prepad, ženy mu boli pre jeho výzor ochotné odpustiť aj vraždu. Sú to síce silné slová, ale komentáre na Facebooku k jeho fotke svedčia o všetkom.

Zdroj: Facebook/ stocktonpolicedepartment

Jeremyho si všimlo ženské osadenstvo a aj médiá vďaka fotke na stránke polície v Kalifornii. Tá pravidelne zverejňovala "mugshoty" chytených zločincov. Podľa jeho agenta Jima Jordana z White Cross Management, je už mladý fešák na slobode.

Posledný rok strávil vo väzení so stredným stupňom stráženia. Doma ho čakala partnerka s dnes už trojročným dieťaťom. Jeremy teraz zvažuje svoje možnosti.

"Komunikujeme s mnohými agentúrami. Dokonca mám na stole aj ponuky do filmu. V mojom živote sa teraz deje veľa vecí," povedal pre BuzzFeed.

Tretieho marca pridal Jeremy fotku na Instagram. "Konečne s rodinou," napísal k snímke s ďalším mužom. Pravdepodobne ide o jeho brata, lebo sa na seba veľmi podobajú.


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.