Šoubiz

Najkrajší hollywoodsky pár. Mohli by ste sa na nich pozerať celý deň

profimedia-0276929827.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Ryanovi to v smokingu veľmi pristalo a Blake úplne uchvátila v šatách od Ralph & Russo.

V Bielom dome sa uskutočnila štátna večera na počesť kanadského premiéra Justina Trudeaua. Okrem štátnikov pozvali organizátori aj niekoľko známych osobností. Nechýbal tak medzi nimi aj herec Ryan Reynolds (39), ktorý pochádza z Kanady. Sprevádzala ho jeho manželka, taktiež herečka Blake Lively (28).

Zdroj: Profimedia.sk

Dvojica medzi ostanými hosťami doslova žiarila. Nebolo to len ich výzorom. Ryan patrí roky medzi najsexy hollywoodskych hercov, naposledy ho magazín People vyhlásil na najsexy otecka. Blake taktiež patria v rebríčkoch najkrajších žien sveta popredné miesta. Aj napriek tomu, že momentálne nakrúca oveľa menej, keďže jej prioritu je viac 15-mesačná dcérka James.

Zdroj: TASR

Ryanovi to v smokingu veľmi pristalo a Blake úplne uchvátila v šatách od Ralph & Russo. Dvojici to spolu veľmi pristane a nie je pochýb, že sú spolu veľmi šťastní.

Ide už o druhé hercovo manželstvo. Prvýkrát bol ženatý s herečkou Scarlett Johansson a v minulosti bol zasnúbený so speváčkou Alanis Morissette.

Zdroj: TASR

Ryan si momentálne vychutnáva úspech jeho najnovšieho filmu Deadpool, v ktorom stvárnil rovnomenného akčného hrdinu, ktorý má od tých klasických veľmi ďaleko. Film, na ktorom sa herec podieľal aj produkčne, dosiahol len za tri dni premietania v Amerike zárobok 135 miliónov dolárov a na MTV Movie Awards si vyslúžil až osem nominácií.


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.