Po štyridsiatke a dvoch deťoch bez podprsenky. Krainovej prsia sú v top forme

simona.jpg

Modelka sa udržiava vo forme cvičením a je to aj vidieť. Vyzerá nádherne!

Simona Krainová, ktorá je vďaka modelingovej práci dobre známa aj v zahraničí, sa už v poslednom období zdržiava v rodnom Česku. Topmodelka sa pred rokmi usadila, vydala sa za Karla Vágnera ml., syna hudobníka Karla Vágnera, s ktorým má synov Maxa a Bruna. Tým venuje takmer všetok svoj čas a je vidieť, že ich miluje nadovšetko.

Zdroj: Profimedia.sk

Štyridsaťtriročná modelka ale do modelingového dôchodku neodišla. Je riaditeľkou a patrónkou súťaže, ktorá hľadá nové modelky. Občas odmoderuje nejakú spoločenskú akciu a taktiež sa zahrá vo filme. Na konte ich má niekoľko. Najznámejšie sú snímky Byl jednou jeden polda. Zahrala si vo všetkých troch častiach. Z najnovších sú to filmy Rodinná pouta a Vybíjená.

Zdroj: Profimedia.sk

Taktiež si s manželom vyjdú na nejakú spoločenskú akciu len tak. Ako naposledy. Simona nechýbala na galavečeri Shop roku. V tento večer si obliekla šaty sivej farby. Hoci by sa zdalo, že si zvolila nudnú farbu, vôbec to tak nebolo. Veľmi jej to pristalo a navyše šaty mali veľmi rafinovaný strih.

Zdroj: Profimedia.sk

Simona mala odhalený chrbát a pod takýto model sa spodná bielizeň nehodí. A tak nechala podprsenku doma. Po štyridsiatke a po dvoch deťoch si to aj tak môže dovoliť. Bez toho, aby si nechávala poprsie vylepšovať silikónovými implantátmi. Modelka sa udržiava vo forme cvičením a je to aj vidieť. Vyzerá nádherne!

PRAHA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti