Šoubiz

Kto je toto dieťa? Už tu bolo jasné, že raz bude jednou z najkrajších modeliek

miranda.jpg
Zdroj: Instagram/ allmyfriendsaremodel

A jej bývalého manžela tiež dobre poznáte.

Bacuľaté líčka, potmehúdsky úsmev a nádherné modré oči s dlhými mihalnicami. Dieťatko ako z reklamy. Viete o kom je reč? O svetovej hviezde Mirande Kerr, ktorá v tom čase ešte ani len netušila, kým raz bude a bolo jej to srdečne jedno. Ale každý, kto sa na toto nádherné dieťa pozrel zrejme tušil, v akom biznise urobí kariéru.

Mirandu ako 13-ročnú prihlásili do modelingovej súťaže, ktorú aj v roku 1997 vyhrala. Súčasťou výhry bolo nafotenie módneho editoriálu pre magazín Dolly. Týždeň pred 14. narodeninami tak odletela do Sydney. Fotenie vyvolalo veľký rozruch práve pre Mirandin nízky vek. Dokonca sa objavili aj obvinenia z pedofílie. Pri tom šlo o fotenie pre tínedžerský časopis a na fotkách bola Miranda oblečená od hlavy po päty.

Nasledoval kontrakt s agentúrou a reklamy pre známu surferskú značku. Z austrálskeho a ázijského trhu sa Miranda presunula do toho západného. Presťahovala sa do New Yorku, kde odkráčala množstvo prehliadok. Podpísala kontrakt s NEXT Model Management, ktorý jej zabezpečil účinkovanie na prehliadkach pre svetovo známych návrhárov.

Po tom, ako sa stala tvárou kampane známej značky dekoratívnej kozmetiky, ju oslovili z Victoria´s Secret. Uspela na kastingu a stala sa prvou Austrálčankou, ktorá začala pre značku spodnej bielizne pracovať. V roku 2007 nahradila v tíme anjelov Gisele Bundchen. Pre značku prestala pracovať v roku 2013.

Miranda počas svoje kariéry neustále bodovala v rebríčkoch o najsexy či najkrajšiu ženu sveta. Neraz jej patrili popredné priečky ako najlepšie platenej modelke sveta.

Jej súkromný život sa stal pre médiá zaujímavejší potom, ako sa v roku 2010 vydala za herca Orlanda Blooma. S hviezdou trilógie Pán prsteňov má syna Flynna. Dvojica sa rozišla v roku 2013. Len minulý rok začala randiť s milionárom a spoluzakladateľom Snapchatu Evanom Spiegelom.


AUSTRÁLIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.